За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4 Tech Bloody V5: мишка для найсерйозніших ігрових баталій

img

Справжні геймери - це ті, хто не просто хоче грати, але ще й завжди тільки перемагати. А таке неможливо, якщо не використовувати спеціальне обладнання, яке відрізняється високою якістю виготовлення і що має солідним набором додаткових можливостей, розрахованих саме на ігри. І дуже багато залежить від того, яку ви будете використовувати мишу.

І тим, хто ще перебуває в пошуку, можна сміливо порадити ігрову мишу A4 Tech Bloody V5. Це добротне рішення, здатне витримати чималі навантаження, які просто неминучі в іграх. До того ж, при створенні цього маніпулятора виробник задіяв самі різні технології, що сприяють підвищенню якості ігрового процесу.

мышка A4 Tech Bloody V5

Так, технологія Holeless відповідає за підвищення чіткості курсора. А технологія Ahead позбавить вас від випадкових подвійних натискань. З особливою гордістю виробник підкреслює, що швидкість відгуку миші складає всього лише 1 мс, що в 18 разів краще, ніж у переважної більшості звичайних моделей. Крім цього A4 Tech Bloody V5 має регульоване дозвіл 200-3200 dpi. Основа миші відрізняється підвищеною гладкістю, що сприяє підвищенню рівня ковзання на 20% порівняно із звичайними рішеннями.

Користувач має можливість тонкої настройки будь-яких дій кнопок. Наприклад, на ліву кнопку можна призначити три різних види стрільби. А тонка настройка дозволить відрегулювати використання зброї, задати траєкторію стрільби. І, що дуже важливо, всі ваші налаштування зберігаються безпосередньо в пам'яті самої миші. Тобто вони будуть доступні навіть при зміні комп'ютера. 

мышка A4 Tech Bloody V5

Складна форма маніпулятора забезпечує надійне захоплення, до того ж рука не буде швидко втомлюватися. Наявність проводового підключення убезпечить вас від несподіваної розрядки акумулятора в самий невідповідний момент.

Висновок:

A4 Tech Bloody V5 - це приклад чудовою ігрової миші, яка побудована з використанням новітніх досягнень у цій області і має унікальну високоекономічну форму. Це справжній ключ до ваших перемог, незалежно від того, ігри якого види ви віддаєте перевагу.

20.03.2014 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!