За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4-tech Bloody V3: вибираємо дротову мишку для серйозного геймплея

img

Будь, навіть початківець геймер знає, як важливо мати якісне обладнання, щоб завжди перемагати. Так, наприклад економія на мишці може стати причиною затримки на соті частки секунди, чого буде більш ніж достатньо для програшу. Не дивно, що бувалі гравці воліють шпальти зі своєю мишею, навіть коли йдеться про серйозне кіберчемпіонате.

Маніпулятор A4-tech Bloody V3 може стати справжньою знахідкою для будь-якого геймера. Це провідне рішення, поєднує в собі привабливий дизайн, продуману ергономіку і підтримку новітніх технологій.

Компьютерная мышка A4-tech Bloody V3

Насамперед, виробник підкреслює наявність в цій мишці технології Holeless, завдяки якій курсор відрізняється підвищеною чіткістю. При цьому час відгуку у миші складає всього лише 1 мс (для порівняння - у більшості моделей цей параметр дорівнює 18 мс). А технологія Ahead гарантує геймеру відсутність випадкових подвійних натискань. Що ж стосується дозволу, то воно регулюється в межах від 200 до 3200 dpi, за допомогою натискання спеціальної кнопки.

За допомогою фірмового ПЗ, користувач може настроювати кнопки, призначаючи їм самі різні дії, як триразовий постріл або безперервна черга. До того ж це перша в світі миша, завдяки якій можна налаштовувати зброю і регулювати траєкторію пострілу. Важливо, що всі налаштування зберігаються у вбудованій пам'яті. Так що можна брати миша з собою куди завгодно і вона завжди буде налаштована під вас.

Компьютерная мышка A4-tech Bloody V3

Мишка A4-tech Bloody V3 - дротова. А значить можна не побоюватися того, що в самий невідповідний момент у вас закінчиться заряд акумулятора. Сам маніпулятор виконаний з високоякісних компонентів і здатний витримувати досить серйозні навантаження. А його складна форма забезпечує якісний і зручний захват, так що маніпулятор буде лежати в руці як влитий.

Висновок:

Комп'ютерна мишка A4-tech Bloody V3 призначена як для любителів пограти, так і киберспортсменов, які знають толк в якісній периферії.

 

Цей маніпулятор володіє хорошими ергономічними показниками і безліччю додаткових функцій, які в свою чергу обіцяють вам перемогу над суперником у будь-якому змаганні.

06.03.2014 36
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!