За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Western Digital 3.5 '1TB (WD10EZRX): терабайт надійності

img

   Жорсткий диск це те, без чого будь-який комп'ютер і не тільки купа металобрухту. Саме там зберігаються всі ваші дані, улюблена музика і фільми, домашнє відео і щось попікантнее. Однак схоронність файлів залежить також від якості накопичувача. «Гвинти» від Western Digital відповідають всім прийнятим стандартам захисту інформації, а модель Caviar Green WD10EZRX має ще й енергозберігаючими властивостями.

   Більшість виробників використовують для накопичення великих обсягів даних в «вінчестерах» кілька магнітних пластин. У компанії WD відмовилися від такої реалізації і запропонували користувачеві модель з одним «млинцем», що істотно знизило енергоспоживання системи.

   Наступний плюс від такого рішення - це швидкість роботи. Завдяки збільшеній щільності запису і використання головок нового типу (двухпріводная) швидкість читання склала 150 МБ / с.

Western Digital 3.5' 1TB (WD10EZRX):

 

     Ще однією особливістю «Зеленої» серії стала буферна пам'ять. Її обсяг тепер становить 64 МБ DDR II, що можна порівняти з топовими сверхёмкімі моделями.

    Підключається HDD через інтерфейс SATA III, при цьому його швидкість - 5000-7200 rpm.

    Bисновок

   Модель жорсткого накопичувача «Зеленої серії» WD10EZRX від WD вдало поєднує в собі енергоефективність і відмінну швидкість передачі даних.

    Наявність однієї пластини в пристрої знижує рівень шуму і тепловиділення, що впливає на комфорт при роботі з ПК і обіцяє довгий термін експлуатації накопичувача.

27.09.2014 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!