За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд WD 3.5 '3TB (WD30EFRX): вибираємо ємний і надійний жорсткий диск для NAS

img

Незалежно від того, де ви використовуєте мережевий накопичувач (NAS), вдома або в офісі, необхідно оснастити його надійними жорсткими дисками. І краще всього якщо це будуть моделі, які були спеціально розроблені для таких цілей. Благо, що подібні моделі є у всіх відомих виробників. Наприклад, у компанії Western Digital. Так, дуже хорошим вибором може стати розглянута нами модель жорсткого диска WD 3.5 '3TB (WD30EFRX), що відрізняється високою надійністю і здатного працювати цілодобово при дуже високих навантаженнях.

Це 3,5-дюймова модель, ємність якої складає значні 3 ТБ. Вона призначена для використання в накопичувачах, що мають від 1-го до 5-ти відсіків. Тобто тих, які зазвичай використовуються домашніми користувачами, а також в малому та середньому бізнесі.

Головне чому приділяв увагу виробник при створенні цього диску - це надійність, надійність і ще раз надійність. Виробник заявляє, що цей диск здатний пропрацювати 1 000 000 годин без виникнення будь-яких проблем. Тобто куди ймовірніше, що згодом ви заміните його як застарілий, а не як вийшов з ладу. На диск надається гарантія тривалістю в три роки.

WD 3.5' 3TB (WD30EFRX)

Показники швидкості вражають. Швидкість передачі даних складає 6 Гбіт / с (інтерфейс підключення - SATA III). Втім, для жорсткого диска, використовуваного для NAS - важливий, але не першорядний показник. Надійність куди важливіше. А з цим питанням, у цієї моделі, як вже зазначалося вище, все в порядку. До речі, обсяг буфера складає 64 МБ, а швидкість обертання шпинделя близько 5400 об / хв.

Чимало уваги було приділено також таких питань, як рівень шуму і енергоспоживання. Максимальний рівень шуму у даної моделі складає 22 дБ, тобто завжди залишається в межах норми. NAS, навіть містить кілька таких дисків, чи не буде надмірно гучним. А максимальна споживана потужність в 3,7 Вт дозволяє віднести WD30EFRX до числа дуже економічних рішень.

Висновок

Жорсткий диск WD 3.5 '3TB (WD30EFRX), це дуже хороше рішення для використання в мережевому накопичувачі, що застосовується для домашніх або офісних потреб.

 

Його відрізняє, насамперед, високий рівень надійності, тобто можна буде не побоюватися за збереження своїх даних. Також цей диск демонструє хороші показники швидкості, дуже тихий в роботі і економить електроенергію.

08.05.2014 54
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!