За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TOSHIBA 24HV10G: самий енергозберігаючий з Full HD телевізорів

img

Провідний японський виробник компанія TOSHIBA славиться своїми надійними пристроями, що працюють без постійних походів в сервіс-центри вже не один десяток років, як у випадку з моделлю телевізора TOSHIBA 24HV10G з системою енергозбереження, чудовою светопроводимость і великим кутом перегляду.

   Стиль TOSHIBA 24HV10G виділяється із сотні інших моделей: дизайн новинки як би копіює настільні монітори, залишаючи невеликий зазор між екраном і поверхнею, на якій він встановлений. Чорний глянець рамки виглядає прекрасно і не особливо відволікає від того, що відбувається в кадрі, а стійка «нога» надійно підтримує всю конструкцію. Зібрано телевізор досить якісно, без скрипів при натисканні і зазорів збирають пил. Вага та розміри моделі невеликі (56,8 x37, 9x8, 7 см / 4,5 кг), так що ви зможете встановити 24HV10G як на невелику тумбу, так і на робочий стіл.

TOSHIBA 24HV10G

24'' LCD-екран з Full HD дозволом (1920x1080 точок) наділений відмінними технічними показниками: частота розгортки 50 Гц, контрастність 3 000 000:1, яскравість екрану 360 кд / м ², співвідношення сторін 16:9, час відгуку 5 мс, що укупі з системою верхньої та нижньої підсвічування CCFL дозволило японцям домогтися неймовірної чіткості і барвистості картинки з плавним відображенням динамічних сцен. Широкі кути огляду в 170 градусів дозволяють дивитися телевізор з будь-якої відстані з будь-якого кутка кімнати без додаткового навантаження на очі. Зауважимо, що модель ще дуже «ощадлива», завдяки спеціальним енергозберігаючим функція

Два вбудованих динаміки сумарною потужністю 10 Вт забезпечують хороший звуковий супровід голлівудських блокбастерів і вітчизняних ток-шоу, а игроманам безсумнівно сподобається спеціальний режим «Гра», в якому децибели автоматично підлаштовуються під ігрові баталії. Для зв'язку із зовнішнім світом на борту телевізора є стандартний набір роз'ємів, включаючи композитний і компонентний входи, вихід на навушники і порт HDMI, який дозволяє використовувати 24HV10G як повноцінний домашній мультимедіа центр.

Підсумовуючи все вищесказане, зауважимо, що цей в міру компактний телевізор TOSHIBA 24HV10G з традиційно високим рівнем яскравості і контрастності може стати як відмінним варіантом при виборі пристрою для невеликих приміщень, так і в якості другого монітора для роботи.

06.06.2013 61
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!