За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд TOSHIBA 48L5463: гарантія якісного відпочинку

img

   Так склалося, що телевізори займають центральне місце в нашому будинку і сьогодні до них висуваються особливі вимоги. Тому новий телевізор 48L5463 від TOSHIBA спроектований так, щоб догодити багатьом користувачам, як з естетичної, так і з технічного боку.
 
   Відповідаючи моді, розробник використав в L5463 ультратонку рамку, яка виглядає стильно і сучасно, але при цьому не обмежує сприйняття «картинки». Технологія підсвічування Edge LED додає всій конструкції тонкощі (28 мм), у той час як срібляста обробка посилює елегантність пристрою.
 
   48 "L5463 оснащений потужним відеопроцесором і роздільною здатністю Full HD. Екран демонструє високу чіткість і перенесення кольорів, у той час як яскравість (300 ніт) і суперконтрастность (4000: 1) ще більше підсилюють сприйняття глибокого чорного відтінку.
 
   Ігри на такому великому екрані також викликають захоплення: ідеальна якість графіки, без затримок (AMR 400), «тремтіння» картинки, приголомшлива плавність динамічних сцен. Загалом, рівень адреналіну зашкалює, особливо в тривимірному режимі.
TOSHIBA 48L5463

    Активна 3D-технологія відрізняється реалістичністю і глибиною. Доступна тут і конвертація 2D, так що недоліку в якісному контенті не буде. Максимально зануритися в події на екрані вам допоможуть 2 пари надзвичайно легких 3D-окулярів з активним затвором, які йдуть в комплекті поставки.
 
   Інтелектуальні можливості в телевізорі представлені платформою Smart TV. Так що, домашній ПК може залишитися не при справах: маса доступних онлайн-кінотеатрів, «відео за запитом», соцмережі, YouTube, відкритий веб-браузер - все це вже є в L5463.
 
   Вбудований Wi-Fi-адаптер задіюється для передачі контенту зі смартфонів, планшетів, ноутбуків. Одне натискання - і на екрані вашого телевізора все вміст цих гаджетів.
 
    Штатний медіаплеєр легко конвертує файли з USB-носіїв в прийнятний формат. Для передачі інформації з таких пристроїв, як ігрова консоль, Blu-Ray / DVD-плеєр, медіацентр, телевізор обладнаний трьома HDMI-портами. Для прийому цифрового сигналу задіяний потенціал мультітюнера DVB-S2 / S / C / T2 / T.
 TOSHIBA 48L5463
   Bисновок


   Як бачите, розробники TOSHIBA постаралися, щоб телевізор відповідав всім сучасним вимогам, яких з кожним роком сстановітся все більше.
 
   48L5463 підвладно все: ефірне ТБ в цифровій якості, 3D-ігровий процес, «щебетання» в Twitter або стрімінг відео в YouTube.

06.10.2014 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!