За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд WD Purple: Жорсткий диск для систем відеоспостереження

img

Визнаний лідер рішень для здійснення відеоспостереження, американська компанія WD, представляє нову серію жорстких дисків WD Purple для використання в системах відеоспостереження.

Визнаний лідер рішень для здійснення відеоспостереження, американська компанія WD, представляє нову серію жорстких дисків WD Purple для використання в системах відеоспостереження.

 

Обсяг зберігання став більше

Серія жорстких дисків WD Purple була спеціально розроблена для експлуатації в системах відеоспостереження високої чіткості 24 години на добу.

Диски цієї серії мають підтримку аж до восьми HDD, і до 32 камер спостереження, що робить їх відмінним рішенням для здійснення відеоспостереження.

Завдяки реалізації унікальної фірмової технології WD AllFrame в дисках WD Purple, можна створити систему для забезпечення безпеки в залежності від потреб вашого бізнесу. Дана технологія покращує потокову передачу ATA, що істотно скорочує кількість помилок, які можуть викликати розпад зображення і перебої при здійсненні запису, в разі якщо в системі відеоспостереження використовуються невідповідні диски.

 


Оптимальне рішення конкретного завдання

При розробці серії WD Purple була врахована можливість протистояти екстремальним перепадам температур і вібраціям обладнання цифрового відеореєстратора під час відеоспостереження.
На відміну від звичайних жорстких дисків для використання в настільних ПК, які розраховані на відеоспостереження протягом коротких проміжків часу, диски WD Purple для систем відеоспостереження сумісні з безліччю систем забезпечення безпеки, що гарантує надійність при їх використанні з різноманітним спеціалізованим обладнанням.

Кращі серед накопичувачів для систем відеоспостереження

Жорсткі диски від світового лідера WD Purple гарантують найвищу продуктивність за будь-яких погодних умов, незалежно від того чи прагнете Ви контролювати свій бізнес або ж намагаєтеся захистити своє житло і близьких людей. У будь-якому випадку Ви отримаєте відмінний результат відеоспостереження протягом 24 годин на протязі 365 днів на рік.


Постійно в фокусі

Вінчестери серії WD Purple заточені під використання 32 камер високої чіткості, що в свою чергу дозволяє розширити систему забезпечення безпеки та поновити її в майбутньому.


Приязна інтеграція з безліччю пристроїв

Відмінна сумісність жорстких дисків WD Purple з різним обладнанням при здійсненні відеоспостереження дозволяє збільшувати обсяг даних системи без особливих труднощів. Тому Ви можете вибрати будь-яку конфігурацію цифрового відеореєстратора, не побоюючись проблем з корпусом або мікросхемою.

А якщо Ви не впевнені в тому, чи підійде обраний диск для використання у Вашому відеореєстраторові, то Ви можете перевірити його на сумісність за допомогою нашого спеціалізованого інструменту по підбору накопичувача.

 


AllFrame ™ - Вірте своїм очам

Не секрет, що при здійсненні відеозапису можливі перебої з сигналом, тому в кадр можуть не потрапити дуже важливі моменти. Особливо цим грішать звичайні накопичувачі для настільних ПК.

Але у випадку з жорсткими дисками WD Purple - це виключено. Адже завдяки реалізації в них унікальної фірмової технології AllFrame, яка працює з цілим рядом команд для обробки потокових даних протоколу ATA, втрата кадрів була зведена до мінімуму, істотно покращено відтворення і збільшено кількість дисків, що підтримує відеореєстратор.

Характеристики:

• Використання в системах забезпечення безпеки і відеоспостереження.
• Скорочено кількість втрат кадрів.
• Використання в системах з великим обсягом одночасних потоків записи з низьким бітрейтом.
• Пріоритет операцій запису для забезпечення максимальної ефективності відеоспостереження.
• Підтримка потокової передачі ATA і TLER.
• Підтримка до 8 дисків.

IntelliSeek: висока ефективність при меншому енергоспоживанні

Системи відеоспостереження в режимі цілодобової зйомки споживають чимало енергоресурсів. Тож дуже важливо, аби не залежно від температурних перепадів, система залишалася енергоефективною. Тому завдяки новій технології IntelliSeek, диски WD Purple навчені обчислюванню найбільш оптимальної швидкості підведення головки, що в свою чергу підтримує низький рівень енергоспоживання, а шум навколишнього середовища і вібрацію зводить до мінімуму.

 


3 роки гарантії

Компанія WD ось уже понад 20 років є лідером у виробництві жорстких дисків, і рішень по зберіганню даних для систем відеоспостереження зокрема. На кожен накопичувач серії WD Purple компанія дає цілих 3 роки обмеженої гарантії. Тому Ви можете створити надійний цифровий відеореєстратор і бути впевненим в його продуктивній роботі протягом багатьох років.

11.04.2016 752
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!