За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд відеокарти GeForce GT440 1024Mb Palit - виклик тривимірній графіці

img

  Відеокарта GeForce GT440 1024Mb Palit - це доступна графічна система, що підтримує технології Microsoft DirectX11, Blu-ray 3D і NVIDIA Palit GeForce ®, що дозволяє з упевненістю говорити про високу швидкість обробки графічної інформації, комфортному перегляді 3D-фільмів в дозволі Full HD 1080p в домашніх умовах і стабільній роботі самих сучасних тривимірних ігор.

  Графічна карта GeForce GT440 1024Mb Palit розрахована на підключення до слоту стандарту PCI Express 2.0, що володіє максимальною, на сьогоднішній день, швидкістю передачі даних, що актуально при роботі з тривимірними додатками, вельми вимогливими до продуктивності. При цьому збережена сумісність даної моделі з роз'ємом PCI Express, що дозволить використовувати дану відеокарту з попереднім поколінням материнських плат.

  Частота графічного процесора відеокарти дорівнює 780 МГц, а шейдерних блоків - 1570 МГц, крім того відеокарта розпорядженні 1 ГБ вбудованої пам'яті DDR3 з 128-бітовим інтерфейсом, що є досить непоганими параметрами для ігрової відеокарти середньої цінової категорії. Родзинкою даного пристрою є підтримка технології CUDA ™, яка здатна суттєво прискорити вирішення по-справжньому ресурсоємних завдань - кодування відео, симуляцію фізики, трасування променів, використовуючи 96 процесорних ядер.

GeForce GT440 1024Mb Palit

  Фізичні розміри відеокарти складають всього 145х69 мм, тому вона вільно розміститься практично на будь материнській платі. Для підключення до відеокарти моніторів і телевізорів передбачені роз'єми VGA, HDCP і HDMI 1.4a, що дозволяє домогтися максимального дозволу «картинки» 2048 × 1536 пікселів при аналоговому підключенні і 2560х1600 пікселів - при цифровому. Відеокарта не вимагає додаткового живлення, її максимальна споживана потужність дорівнює 65 Вт, що дозволяє використовувати її на настільних комп'ютерах, обладнаних блоками живлення потужністю від 300 ватів. За замовчуванням відеокарта обладнана активною системою охолодження, просто кажучи, повітряним 11-лопатевим гвинтом, частота обертання якого досягає 2000 оборотів в хвилину, що дає можливість утримувати максимальну температуру графічного процесора в рамках 32 градуси С. Подібне поєднання компактності, скромного енергоспоживання та ефективної системи охолодження дозволяє встановлювати відеокарту на настільні комп'ютери з форм-фактором корпусу MiniTower або UltraSlimLine.

  Так як основним призначенням дискретних графічних карт є забезпечення високого рівня швидкодії ресурсномістких тривимірних програм, 90% яких є ігровими, то й оцінюватися ефективність GeForce GT440 1024Mb Palit повинна в контексті її ігрової продуктивності. Непогані результати ігрового процесу були відзначені в таких іграх як Dirt 3, Sniper Ghost Warrior і Crysis 2 - при дозволі 1280 × 720 і високій якості налаштувань в середньому досягалося 36 кадрів в секунду!

  З цього випливає: відеокарта GeForce GT440 1024Mb Palit не «хапає зірок з неба» але, тим не менш, може забезпечити комфортний ігровий процес, що в поєднанні з привабливою ціною і високою економічністю, робить її ідеальним вибором для бюджетних конфігурацій мультимедійних настільних комп'ютерів.

07.02.2013 58
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!