За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

PALIT GeForce GTX680 2048Mb JETSTREAM (NE5X680H1042-1040J): гігант для дуже вимогливих ігор

img

Графічний процесор GeForce GTX 680 став першим витвором компанії NVIDIA, в основу якого була покладена принципово нова архітектура Kepler. Він створювався як заміна GTX 580 і на противагу Radeon HD 7970 від AMD, ставши дійсно серйозним конкурентом останньому. На момент свого появи (в кінці березня 2012 року) GeForce GTX 680 був найшвидшим і енергоефективним GPU від NVIDIA, компанії вдалося створити дуже збалансоване рішення. Сьогодні він вже втратив пальму першості, але, незважаючи на це, відеокарти на його основі все ще залишаються більш ніж гідним придбанням.

Відеокарта PALIT GeForce GTX680 2048Mb JETSTREAM (NE5X680H1042-1040J) - це дуже вдалий приклад високопродуктивного рішення з GeForce GTX 680. Масивна модель з ефективною і оригінально виглядає фірмової системою охолодження, що поставляється зі старту із заводським розгоном. Частота GPU при цьому становить 1084 МГц, а частота відеопам'яті GDDR5 - 6030 МГц. Розрядність шини пам'яті ж 256 біт.

Виробник багато уваги приділив системі живлення, посиливши її і задіявши при цьому високоякісну базу елементів-це ще одна з відмінностей даного рішення від референсній моделі. У відеокарті використовується 6 +2- фазна система стабілізації живлення, замість 4 +2- фазною. Все це знижує рівень нагріву ланцюгів живлення, зменшуючи рівень шуму і підвищуючи загальну надійність системи.

видеокарта Palit GeForce GTX 680 JETSTREAM

Як вже зазначалося вище, відеокарта має досить значні розміри. А все завдяки фірмової масивної системі охолодження з трьома вентиляторами (крайні - по 80 мм, центральний - 90 мм). Радіатор набраний з алюмінієвих пластин, з'єднаний з мідною підкладкою чотирма тепловими трубками, також з міді. Три з них мають діаметр 6 мм, а одна - 8 мм. Все це забезпечує більш ніж ефективне охолодження. До того ж, незважаючи на велику кількість вентиляторів, загальний шум, створюваний системою навіть при високих навантаженнях, невеликий. Багато в чому завдяки особливій конструкції лопатей вентиляторів, які здатні подавати більш сильний повітряний потік, при менших обертах.

Вся конструкція закривається масивним кожухом з впізнанним зовнішнім виглядом. Нижня сторона плати закрита металевою пластиною. Тобто система охолодження більш ніж значна - при максимальних навантаженнях, при обертанні вентиляторів упівсили температура рідко коли буде перевищувати 80 градусів Цельсія. При відсутності навантаження шуму практично не чутно, а температура не перевищує 30 градусів. Можна відзначити лише один недолік інженерів - гаряче повітря не викидається назовні, а залишається в корпусі. Що, втім, не є скільки-небудь серйозною проблемою.

Але потрібно відзначити і ще одну особливість кулера - справа в тому, що вентилятори при роботі підсвічуються синім світлом. Це має припасти до вподоби власникам прозорих корпусів. На жаль, відключити цю «ілюмінацію» неможливо.

видеокарта Palit GeForce GTX 680 JETSTREAM

Завдяки всій цій конструкції, відеокарта в підсумку займає відразу три слоти. Довжина її при цьому відносно невелика - 254 мм. Однак перш ніж здійснювати покупку, слід упевнитися, що цей «графічний монстр» поміститься в ваш корпус. Так, ще необхідно мати також і блок живлення, потужністю не нижче 550 Вт, оскільки пікове споживанні енергії відеокарти може досягати 220 Вт І найкраще, якщо материнська плата оснащена слотом PCI-E v3.0 (це не обов'язково, але бажано для максимального розкриття потенціалу).

Набір роз'ємів на задній панелі включає в себе все необхідне: по одному DVI-D, DVI-I, HDMI 1.4a і HDMI 1.4a. Рішення на базі GTX680 дозволяють підключати до 4-х моніторів одночасно, так що при необхідність кожному з роз'ємів знайдеться застосування. При цьому на три екрану можна буде виводити стереоскопічне зображення, залишивши четвертий як допоміжний (наприклад, для читання одержуваних у месенджер повідомлень, не відриваючись від гри). Максимально можливе дозвіл при цьому може досягати 2560x1600 пікселів.

Поставляється відеокарта в досить оригінальній чорній коробці з вертикальним дизайном і ручкою для перенесення. Задня кришка цього «валізи» відкидається і під нею знаходиться прозоре віконце, яке демонструє пристрій у всій красі.

 

Комплектація карти цілком стандартна: перехідник живлення, перехідник HDMI-to-DVI, перехідник DVI-to-VGA, диск з драйверами і ПО, а також всіляка «Макулатура». Мости SLI відсутні.

видеокарта Palit GeForce GTX 680 JETSTREAM

Висновок

PALIT GeForce GTX680 2048Mb JETSTREAM хоч і відрізняється адекватною вартістю, але все одно, це рішення для геймерів, які готові платити за можливість насолоджуватися іграми на максимальних налаштуваннях.

 

Розгінний потенціал відеокарти невеликий, але вона призначена не для ентузіастів оверклокінгу, а для користувачів, які бажають просто отримувати задоволення від ігрового процесу, уникнувши експериментів з настройками.

 

Величезним плюсом цієї графіки є її безшумність.

Всім же хто бажає щось потужніший можна порекомендувати звернути увагу на модель Palit GeForce GTX 680 JETSTREAM з відеопам'яттю на 4 ГБ. Правда, вона поставляється без заводського розгону з частотами, як у референсній моделі GTX 680.

15.08.2013 40
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!