За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ОГЛЯД: Телевізор Bravis LED-46D19

img

Телевізор Bravis LED-46D19

Просто і зі смаком

Компанія Bravis представила телевізор LED-46D19, оформлений в дусі мінімалізму. Чорний корпус, прямокутна підставка - ось і весь екстер'єр. Кріплення VESA дозволить використовувати модель як презентаційний екран.

Full HD

Близьке знайомство з телевізором Bravis дозволяє виявити відмінну «начинку»: Full HD-дозвіл, яскравість 250 ніт, широкі кути огляду 176° і, як наслідок, чудову «картинку». З найдрібнішими деталями, з чіткою деталізацією, словом як у житті.

Життя в динаміці

Незважаючи на доступність, LED-46D19 відмінно справляється зі сценами в динаміці. Частоту розгортки 60 ГЦ ви навряд чи помітите, а ось плавне відображення спортивних змагання, бойовиком і екшнів напевно!

Телевізор Bravis LED-46D19

Комунікації

У LED-46D19 вистачає можливостей, щоб підключити сучасні цифрові пристрої: 3xHDMI + VGA орієнтовані на коннект з ПК, цифровими камерами, ігровими приставками; USB 2.0 призначений для передачі контенту з зовнішніх накопичувачів. Серед роз'ємів значаться AV-вихід, компонентний, PC-аудіо і SCART.

Телевізор Bravis LED-46D19

Стереодинаміки

У звуковому плані телевізор не пасе задніх, але й не рветься в лідери. Стереодинаміки (8 Вт) гарантують якісне звучання у фільмах та музиці. Для організації дискотеки доведеться скористатися додатковою акустикою.

Доступний інтерфейс

За простоту управління LED-46D19 набирає найбільшу кількість балів. У телевізорі зручний інтерфейс, звичний пульт ДУ і ніяких «заморочок». Включайте і дивіться!

02.03.2015 49
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!