За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Телевізор Bravis LED-22R68

img

Телевізор Bravis LED-22R68

Чорне і біле

Чергова розробка Bravis - телевізор LED-22R68 - орієнтована на невеликі приміщення. Новинка представлена ​​в звичному чорному і більш святковому білому. Корпус поєднує мінімалістичні нотки, міцний пластик і компактні габарити, які дозволяють використовувати телевізор як монітор або презентаційну панель. Адже VESA-кріплення (100х100 мм) також передбачено.

Як у житті

21,5 "панель з LED -підсвічування отримала від розробника небачене дозвіл: 1920х1080. Зазвичай подібні «малюки» можуть похвалитися максимум 1366х768, так що в поєднанні з яскравістю (200 ніт) і хорошою контрастністю, «картинки» виходить, як у житті. Єдине, дивитися її доведеться прямо або під невеликим нахилом - кути огляду невисокі (90 ° / 65 °).

Телевізор Bravis LED-22R68

Трохи про динаміку

Незважаючи на доступність і невелику діагональ, LED-22R68 успішно справляється з динамічними сценами, завдяки частоті розгортки 60 Гц. Дивіться на даному телевізорі і бойовики, і мелодрами, і спортивні змагання.

Арсенал комунікацій

Доступних портів і роз'ємів у LED-22R68 не так вже й багато, але з урахуванням того, що це звичайнісінький телевізор без Smart TV, їх з головою вистачає на все. Відеопорти VGA і HDMI допоможуть у підключенні ПК, ноутбуків, ігрових приставок та інших джерел відеоконтенту, а USB 2.0 швидко з'єднає із зовнішніми накопичувачами. Інші порти не так цікаві, але від цього не втрачають своєї значущості: компонентний, SCART, два аудіовиходи, антенний вхід.

Телевізор Bravis LED-22R68

Аналоговий ефір

LED-22R68 приймає сигнал тільки від аналогових операторів мовлення, тому модель можна рекомендувати як розважає фон для кухні.

Стереодинаміки

Акустична складова LED-22R68 представлена ​​стереодинаміками LED-22R68 стандарту Nicam, які потужністю 6 Вт забезпечують непогану гучність в невеликих приміщеннях.

Не потрібно звикання

Завдяки звичній формі пульта і зрозумілому інтерфейсу, в управлінні LED-22R68 розбереться навіть дошкільник. Тисніть кнопки і вибирайте, що ви будете дивитися сьогодні ввечері!

18.12.2014 52
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!