За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PHILIPS 278G4DHSD/00: вибираємо монітор для 3D-ігор

img

Вже не перший рік виробники електронних гаджетів, не соромлячись, копіюють один одного, випускаючи «ешелони» ідентичних пристроїв. Взяти хоча б останні моделі смартфонів, планшетів і ноутбуків - новинки під назвою «Знайди 5 відмінностей» дружно заселили полиці магазинів. На щастя, іноді трапляються винятки, до яких належить і монітор PHILIPS 278G4DHSD/00, оснащений інноваційної підсвічуванням Ambiglow з 3D-технологією.

 

Почнемо з комплекту поставки, саме від нього залежить наскільки швидко PHILIPS 278G4DHSD/00 буде готовий до повноцінної роботи. У нього входить сам монітор, стійка, блок живлення і відповідний кабель, керівництво користувача, HDMI-кабель, поляризаційні 3D-окуляри і CD-диск з драйверами. Кабелю VGA поставка не передбачає, так само, як і USB, так що для підключення USB-концентратора доведеться докупити окремий кабель.

 

Дизайн моделі - це вдала суміш «безрамкових» монітора, оригінальною фігурною підставки і декількох фішок від PHILIPS. Глянцевий корпус пристрою виконаний в нестандартному темно-вишневому відтінку, який вдень здається чорним. Задня частина виглядає ще незвичніше - вона складається з 4-х трикутників, які одним кутом зведені до центру. В іншому ми отримуємо звичне поєднання сучасних форм і дуже маркою поверхні, настільки маркою, що навіть після "прибирання" мікрофіброю на моніторі залишаються ледь помітні сліди.

 PHILIPS 278G4DHSD/00

За рахунок використання зовнішнього блоку живлення і WLED-підсвічування 278G4DHSD/00 вдалося зробити досить тонким (623x376x44 мм) і легким. З підставкою монітор важить 5,44 кг, це зовсім не багато для 27'' моделі. І це враховуючи металеву підставу підставки! До речі, про неї: для надійного зчеплення з поверхнею «нога» монітора оснащена шістьма гумовими ніжками. Ергономіка підставки обмежена лише нахилом в межах-5 / +20 градусів.

 

Серед явних плюсів 278G4DHSD/00 можна виділити велику кількість комунікаційних роз'ємів і їх зручне розташування. Всі вони розміщені на задній частині: 3х HDMI-входу, VGA, харчування, USB-порт для підключення до ПК і ще 4хUSB 3.0 для з'єднання з зовнішніми пристроями.

 

Управління моделлю здійснюється за допомогою 5-ти кнопок, розміщених у правому нижньому куті. Піктограми трохи вище є наочними покажчиками на функціонал кожної з них: харчування, виклик екранного меню, навігація по меню, доступ до режимів зображення і Ambiglow/3D.

 

Одна з основних переваг 278G4D - це підтримка особливої ​​підсвічування Ambiglow, раніше відомої як Ambilight в телевізорах Philips. Технологія передбачає наявність 10-ти світлодіодів, які проектують світловий ореол на стіну за монітором, «забарвлюючи» її в тон картинки на екрані. Таким чином екран стає ще яскравіше, візуально більше і ширше. В наявності також додатковий режим підсвічування, при якому світлодіоди випромінюють подобу денного світла, щоб очі менше втомлювалися.

 PHILIPS 278G4DHSD/00

Ну, і головний бонус від Philips - поляризаційне 3D-бачення, при якому використовуються «пасивні» 3D-окуляри. Вони недорогі, мають меншу вагу в порівнянні з активними, та й додаткового обладнання тут не потрібно.

 

На відміну від інших виробників, при розробці 278G4В розробники використовували AH-IPS-матрицю, а не дешевшу TN. Подібний крок дозволив забезпечити 27-дюймовому монітору найширші кути огляду (178 ° / 178 °), багату передачу кольору, максимальну яскравість на рівні 250 ніт і рівень Smart Contrast 20 000 000:1. Перегляд 3D-вмісту можливий як в рідному дозволі 1920x1080, так і після перетворення 2D в 3D. Час реакції матриці становить 7мс в «класичному» режимі і 14 мс в режимі 3D, так що в реальному житті ви навряд чи зіткнетеся з затримками виведення інформації. Затримка введення складає всього 3 мс, так що 278G4D можна сміливо купувати і геймерам.

 

Зверніть увагу, що Philips рекомендує використовувати монітор спільно з ВО TriDef 3D, яке безкоштовно додається до комплекту поставки, і хорошою VGA-картою від AMD або NVidia.TriDef 3D наділене простим і доступним меню, підтримує близько сотні ігор, автоматично перетворює 2D в 3D.

 

Висновок

278G4DHSD/00 - це відмінний мультимедійний монітор від PHILIPS. Модель радує приємними функціями, багатою передачею кольору і хорошим виконанням корпусу, а наявність 3D-технології і Ambiglow-підсвічування виводять пристрій на новий технологічний рівень.

23.05.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!