За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PHILIPS 206V4LAB/01: екологічно чиста модель для любителів природи

img

Будучи представником нової серії моніторів V-line, модель PHILIPS 206V4LAB/01 вдало поєднує якісне зображення, стильний корпус і доступну вартість.

Монітор поставляється в екологічній упаковці, придатній для вторинної переробки, а сам корпус не містить «важких» металів і ртуті, що дозволяє зарахувати його до класу так званих «зелених» моделей. Комплект поставки PHILIPS 206V4LAB/01 містить лише найнеобхідніше: підставку, кабель живлення, VGA-кабель, керівництво користувача і CD-диск з драйверами.

В оформленні PHILIPS 206V4LAB/01 домінують темні тони і глянець, втім модель має і свою родзинку - двокольорову окантовку екрана, що виділяє її з сотні інших. Розміри панелі складають 479x299x48 мм, вага з підставкою - 2,9 кг. Ергономіка підставки стандартна для недорогих моніторів і дозволяє нахилити корпус в межах -5/+20 градусів. Управління та налаштування панеллю здійснюються за допомогою 5-ти механічних кнопок на передній частині справа.

 монитор PHILIPS 206V4LAB/01

Задня частина монітора ховається під більш практичним шорстким пластиком, де в невеликому поглибленні розмістилися гніздо живлення і два відеопорти VGA і DVI.  Аудіороз'єми тут немає, але в надрах корпусу знаходиться дещо істотне - два вбудованих динаміки сумарною потужністю 4 Вт, що дозволяє перетворити PHILIPS в мультимедійний домашній центр без зайвих проводів, а за бажанням і закріпити його на стіні за допомогою кріплень стандарту VESA (100x100 мм) .

 

Для оснащення даної моделі виробник використовував недорогу 20'' матрицю TN + film з роздільною здатністю 1600х900 пікселів і співвідношенням сторін 16:9, що дозволяє використовувати монітор для перегляду веб-сторінок, широкоформатного відео та ін Час реакції матриці - 5 мс, максимальна яскравість - 250 ніт, а контрастність 1000:1, що в цілому є «золотий» серединою для сучасних моніторів. Чого не скажеш про кути огляду - при значенні 160/170 градусів по вертикалі / горизонталі вони значно нижчі тих же IPS-і VA-моделей.

монитор PHILIPS 206V4LAB/01

Застосування LED-підсвічування і фірмової технології SmartContrast дозволило досягти виробникові фантастичного рівня контрастності і насиченості при відображенні темних кольорів, а це важливий показник для проведення віртуальних боїв. На борту моделі є економічний режим, при якому регулюється рівень контрастності і яскравості для оптимальної роботи з додатками і економії електроенергії. Зручність керування в свою чергу досягається програмними методами SmartControl Lite з підтримкою 3D-зображень.

Висновок

Два вбудованих динаміка і якісний екран дозволяють рекомендувати PHILIPS 206V4LAB/01 в якості мультимедійного центру розваг, а також зручного інструменту для оснащення бібліотек і комп'ютерних класів у школах і вишах.

04.12.2013 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!