За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PHILIPS 203V5LSB26/62: різко, яскраво, живо!

img

Монітор 203V5LSB26/62 від PHILIPS наділений не тільки екраном з найбільш затребуваною діагоналлю, високою якістю зображення, але і додатковим софтом, що дозволить налаштувати його максимально точно.

Екран опоясує тонка рамка, з розширенням в нижній частині. Розпакування та встановлення монітора займає всього кілька хвилин, причому при його складанні не потрібно додаткових інструментів - центральна колона і підставка кріпляться на клацанням. Не так багато місця займає девайс і на столі, габарити з підставкою складають 465x345x170 мм. Без проблем його можна підвісити і на стіну, за допомогою кріплення VESA (100х100 мм). Регулюється екран в межах від -3 ° до +10 °.

Включається «моник» кнопкою розташованої в правому нижньому кутку. Ця ж кнопка відповідає за виведення екранного меню для налаштування пристрою. За допомогою вбудованого меню можна налаштувати тільки яскравість і контраст, а щоб справа пішла швидше, можна активувати функцію "Авто".

PHILIPS 203V5LSB26/62

Більш серйозні настройки заховані в поставляється утиліті на диску (Smart Control Lite). З її допомогою налаштовується повний спектр можливостей монітора, це і фокусування, і положення картинки, і дозвіл. В окремій вкладці "Color" знаходиться калібрування кольору, параметри балансу білого і чорного кольорів. Якщо ви вперше зіткнулися з калібруванням квітів, то можна активувати помічника "Show Me" і, слідуючи інструкціям її виконати.  

Не останньою у формуванні якісного зображення є і технологія "Smart Contrast" для динамічного аналізу виведеної картинки. Залежно від зображення на екрані автоматично підвищується яскравість і контраст для підвищення чіткості і яскравості картинки в іграх, при перегляді фільмів або для підвищення читабельності тексту в офісних додатках.

Екран монітора побудований на 19,5 "матриці з роздільною здатністю 1600х900 пікселів. Підсвічується матриця білими діодами (WLED), що робить картинку на екрані чіткіше і яскравіше. Дуже радують кути огляду - по горизонталі вони досягають 90 °. Динамічні сцени вражають, а при різкій зміні кольори не будуть залишатися шлейфи. Швидкість реакції матриці становить 5 мс, а максимальна частота розгортки - 75 Гц.

PHILIPS 203V5LSB26/62

Великою кількістю портів для виведення зображення девайс похвалитися не може: виведення картинки можливий тільки через аналоговий вхід (VGA).

Висновок

Скромне оформлення і доступна вартість монітора від PHILIPS ніяк не позначилися на якості відображуваної картинки.

Зображення на екрані традиційно різке, яскраве і живе. Його можна рекомендувати як для установки в офісах, так і для домашніх потреб.

Додатковим бонусом буде ПЗ в комплекті, яке суттєво розширює можливості настройки монітора.

09.08.2014 89
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!