За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PANASONIC PT-VW430E - компактний проектор для бізнесу

img

LCD-проектор PANASONIC PT-VW430E позиціонується виробником як портативне рішення. Звичайно ж, кишеньковим його не назвеш, але розміри у 107x379x305 мм при вазі в 4,8 кг дозволяють без особливих зусиль переносити його з місця на місце. Таким чином, проектор цей призначений для тих користувачів, яким потрібно часто переносити проекційне обладнання з місця на місце.

Важливо, що компактні розміри зовсім не означають урізану функціональність. Більш того, в даному питанні ця модель може посперечатися з куди більшими рішеннями.

Проектор забезпечує яскравість в 4300 лм, у той час як показник контрастності складає 3500:1. Наявність технології Daylight View Basic сприяє підвищенню якості проектованого зображення навіть в яскраво освітленому приміщенні - важлива деталь для переносного рішення.

проектор PANASONIC PT-VW430E

Дана модель оснащена 1.6-кратним варіоб'ектівом. Мінімальна проекційне відстань складає 0.7 м, у той час як максимальне - 12.7 м. Проектор здатний проектувати зображення з діагоналлю від 0.76 до 7.62 м, з максимальною роздільною здатністю 1280x800 пікселів. Простоті установки сприяє наявність оптичного зсуву об'єктива по вертикалі і автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень. Можлива фронтальна і зворотна проекції, як з поверхні, так і під стелі.

Незважаючи на компактні розміри, проектор PANASONIC PT-VW430E оснащений багатим набором входів: HDMI, DVI-D, 2х VGA, S-video, компонентний, композитний, аудіо 3,5 мм (mini-Jack). Наявність порту USB дозволяє виробляти презентацію безпосередньо з «флешки», без комп'ютера, що знов-таки дуже важливо для портативної моделі. Також присутній і порт RS-232, призначений для управління проектором. Для підключення до мережі може використовуватися звичайний роз'єм LAN (RJ45). Передбачена можливість бездротового проекція з будь-якого iOS-пристрої.

За допомогою ПО Multi Projector Monitoring & Control (Поставляється в комплекті) проектором можна керувати за допомогою комп'ютерної мережі. Передбачена також можливість віддаленого управління через веб-інтерфейс.

Типово на початковому екрані проектується логотип виробника. Однак налаштування дозволяють користувачеві змінити цю картинку на будь-яку іншу, наприклад, на логотип власної компанії. Останнє не тільки приємно, а й корисно, оскільки дозволяє персоналізувати проектор, що може виявитися корисним у випадку крадіжки. Процедуру зміни логотипу можна заблокувати пін-кодом.

проектор PANASONIC PT-VW430E

Природно, що переносний проектор повинен бути оснащений і вбудованою аудіосистемою. У даному випадку вона монофонічна, потужність її становить 10 Вт, чого цілком достатньо навіть для досить великого приміщення. Передбачений також і мікрофонний вхід.

Важливо, що цикл заміни дугової лампи потужністю в 280 Вт становить 2800 годин при звичайному використанні або 4000 годин в економічному режимі. Тобто не доведеться міняти її занадто часто. Процедура заміни при цьому дуже проста і може здійснюватися буквально в кілька рухів. Рівень шуму системи охолодження знаходиться в межах норми і становить 37 Вт в звичайному режимі і 29 Вт в економному.

Виробник позиціонує своє творіння як дружню до навколишнього середовища. Справа в тому, що різні вбудовані технології дозволяють знизити споживання електроенергії всім апаратом у цілому.

проектор PANASONIC PT-VW430E

У комплекті з проектором поставляються пульт ДУ (модель 6451053893) з батарейками для нього, кабель живлення, RGB-кабель для підключення до джерела сигналу, кришка відсіку фільтра, кришка об'єктива, м'яка сумка для перенесення, диск з ПЗ, а також різна супровідна документація.

PANASONIC PT-VW430E - Компактний проектор, який може використовуватися для вирішення широкого спектру завдань. Він прекрасно підійде як для малого, так і середнього бізнесу. Використання ж цієї моделі в домашніх умовах нераціонально, вона не призначена для домашнього кінотеатру.

02.09.2013 51
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!