За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Panasonic PT-ST10E: короткофокусний проектор для інтерактивних дошок

img

Далеко не кожен проектор здатний забезпечувати картинку великої діагоналі при невеликому видаленні від екрану. Тому їх використання в невеликих приміщеннях може бути вельми скрутним. Чого не скажеш про модель Panasonic PT-ST10E, яка відноситься до проекторів Short-throw, спеціально призначеним для експлуатації в тісних приміщеннях.

Специфіка використання наклала свій відбиток на зовнішній вигляд даної моделі. Завдяки випирає з корпусу суперкороткофокусному об'єктиву, вона досить сильно відрізняється від стандартних проекторів.

Panasonic PT-ST10E оснащений лампою UHM-типу, потужністю 220 Вт Завдяки їй можна домогтися яскравості в 2800 лм, чого більш ніж достатньо навіть для вимогливих користувачів. Що ж стосується терміну служби лампи, то він складає близько 5000 годин в економічному режимі (або 3000 годин при звичайній експлуатації). Занадто частих замін можна не побоюватися.

Проектор Panasonic PT-ST10E

Дозвіл одержуваного зображення може досягати 1024x768 пікселів, при діагоналі до 2,79 метра. Забезпечуваний при цьому рівень контрастності складає 500:1. А швидкий запуск дозволяє отримати зображення вже через кілька хвилин після включення пристрою.

Оскільки Panasonic PT-ST10E розроблявся спеціально для використання в сферах освіти та бізнесу, то він оснащений багатим набором роз'ємів. Завдяки цьому пристрій можна використовувати з самими різними джерелами сигналу. На задній панелі проектора можна знайти: 2х D-sub, S-Video, композитний, COM-порт, LAN, стандартний 3,5-мм аудіороз'єм.

Проектор має розміри 135х327х307 мм. Вага його досить великий і становить 3,1 кг. У комплекті з пристроєм поставляється кабель живлення, пульт управління і різна документація.

Проектор Panasonic PT-ST10E

Виробник передбачив також і набір функцій, призначених для захисту пристрою від крадіжки. Так, користувач може використовувати індивідуальний екран заставки, накладати на зображення довільний текст і блокувати панель управління. Плюс до цього є стандартний роз'єм замка безпеки Kensington.

 

Висновок

Проектор Panasonic PT-ST10E - це досить специфічне рішення. Однак він стане справжнім порятунком для вас, якщо площа вашого офісу невелика.

 

Дану модель можна встановити безпосередньо над екраном, на невеликому видаленні і при цьому отримати якісне зображення, що дозволяє рекомендувати проектор для використання в освітніх установах і бізнес-центрах.

20.12.2013 43
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!