За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Nikon Coolpix L29: вибір фотографів-аматорів

img

Лінійка Coolpix від Nikon поповнилася новою моделлю фотокамери для новачків - L29. Цінова категорія цього фотоапарата відносить його до початкового рівня компактних камер, але за своїми технічними можливостями апарат перевершує всі очікування.

Обтічна форма корпусу і невеликий розмір камери (96x59x29 мм) припадуть до душі користувачам, які шукають недорогий і простий у зверненні фотоапарат. Утримувати камеру в одній руці можливо завдяки продуманій ергономіці, невеликій хвату і упору під великий палець на задній панелі. Вага фотика (160 г) нічого очікувати обтяжувати тяжкістю конструкції при зйомці довгих відеороликів (720р). Не менш комфортно тримати камеру і під час відеозапису. Розфарбування Coolpix L29 може бути чорною, сріблястою, фіолетовою, червоною.

Nikon Coolpix L29

Головна перевага компактів - це автоматизація всього процесу зйомки, користувачеві непотрібно відволікатися на налаштування камери або вивчати грубезні інструкції з використання всього фотика. Меню відповідає класу фотокамери: просте і інтуїтивно зрозуміле. Мінімальна кількість кнопок на корпусі не введе в ступор юзера, який бере вперше в руки цифровий фотоапарат. На верхній грані легко намацується затвор з кільцем управління зумом та активація камери. Із задньої сторони панелі з головних кнопок, що відповідають за управління камерою, знаходяться "Запис" і "Сцена", яка призначена для швидкої зміни 17 сюжетних пресетів. Також є кнопка "Меню", що відкриває доступ до налаштування камери, "Play" і навіпад, для внесення невеликих коригувань у вибрану сцену, установка затримки спуску затвора (10 с), управління спалахом і перехід в режим "Макро" (10 см).

2,7 "TFT екран займає велику частину задньої панелі і має дозвіл 230 тис. пікселів.  Дозвіл невелике, перегляд фоток і відероліков може розчарувати, та й кути огляду посередні, але як видошукач такий екран в самий раз. 5 рівні налаштування яскравості дозволяють комфортно розглядати об'єкт, що знімається навіть у сонячний день.

Nikon Coolpix L29

Технічне оснащення компакта на високому рівні: об'єктив Nikkor Wide Optical Zoom з 5х оптичним наближенням і з діапазоном фокусних відстаней 4,6 - 23 мм (26-130 мм, 35 мм еквівалент). Світлосилою оптики камера похвалитися не може (f / 3,2-6,5), але виправити це допоможе вбудований спалах. У налаштуваннях спалаху початківцям фотографам доступно кілька установок спрацьовування "лампи" ("Повільна синхронізація"). При роботі спалаху в такому режимі, затвор фотокамери відкритий трохи довше, ніж імпульс спалаху, що дозволяє більш детально проекспоніровать кадр в умовах низької освітленості або при нічних зйомках. Сенсор виготовлений за технологією CCD з дозволом 16 Мп, що виражається високою деталізацією на знімках, а електронна система стабілізації не дасть змастити кадр в режимі теледіапазона об'єктива. Чутливість матриці працює в межах ISO 80-1600, що дозволити робити знімки на коротких витримках в темних місцях. Але перестарайтеся з чутливістю, підвищивши ISO вище 800 можна зіпсувати знімок шумовим ефектом цифрової матриці, а шумодав при цьому перетворює його на пластилінові зображення.

Продуктивна платформа EXPEED 2C забезпечить швидку роботу фокусування при відеозйомці і фотосесії. Режимів автофокусу два (Центральна точка, АФ по обличчю), але їх вистачає для відмінних знімків.

Можливості автоматичних налаштувань допоможуть користувачеві отримати фотографії без закритих очей, на всіх знімках будуть особи лише з посмішками, а режим спалаху "Корекція червоних очей" прибере непотрібні дефекти. Зробити знімки цікавіше і яскравіше допоможуть вбудовані фільтри для обробки фоток, скористатися ними можна і після і під час зйомки.

Nikon Coolpix L29

Система харчування фотокамери забезпечується двома батарейками типу АА, і це здорово, адже купити їх не проблема в будь-якому місці. Від одного набору батарей камера здатна зняти до 650 знімків, або 1:00 відеозйомки (на весь обсяг карти пам'яті), що навіть більше ніж у дзеркальної камери (500 кадр).

Висновок

Перевага Nikon Coolpix L29 полягає в її компактності, точності автоматики і легкості в управлінні.

Як додаткові плюсів камери можна відзначити систему харчування і тривалість роботи від одного набору батарейок. Апарат орієнтований на фотографів початкового рівня або користувачів звикли отримувати задоволення від процесу, а не вникати в налаштування.

27.05.2014 33
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!