За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Фотоапарат Nikon Coolpix L30

img

Фотоапарат Nikon Coolpix L30

Компактність

Фотоапарат Coolpix L30 від Nikon відрізняється компактністю (95,4х29х60,3 мм/ 164 г) і мобільністю, займає небагато місця в сумці і зручний в подорожах. Вибирайте собі фотопомощніка білого, червоною і чорного забарвлення.

Фотоапарат Nikon Coolpix L30

20 Мп

20,1 МП CCD матриця знімає відмінні кадри, з добре відпрацьованої деталізацією і автоматичним спалахом. Фокусна відстань складає 4.6 - 23 мм (еквівалент 26 - 130 мм), а новачкові-фотографу допоможе режим серійної зйомки. Знімайте 6 кадрів одночасно на швидкості 1,1 к./с і вибирайте кращий з кращих.

5-кратний зум

Фотоапарат обладнаний ширококутним об'єктивом c 5-кратним оптичним зумом, який збереже важливі моменти і на відстані, і в режимі макро (від 10 см).

Фотоапарат Nikon Coolpix L30

Великий екран

Компонувати кадри й переглядати знятий матеріал найзручніше на 3'' TFT-екраном з антибліковим шаром і 5-рівневої регулюванням яскравості.

HD-відео

Знімайте на Coolpix L30 динамічне відео, для якого виділено окрему кнопку на корпусі.

Фотоапарат Nikon Coolpix L30

Стабільна зйомка

Фотоапарат оснащений електронним режимом змазування руху VR, по суті більш спрощеним аналогом оптичної стабілізації. Скористайтеся ним, щоб зняти побільше хороших знімків для сімейного архіву.

Фотоапарат Nikon Coolpix L30

Творчі ефекти

В меню Coolpix L30 власник знайде масу режимів і ефектів. Встановлюйте один їх них для фото у відтінках сепії, над'яскравих кольорах, монохромних кадрів, феєрверків, нічних пейзажів та ін.

30.12.2014 49
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!