За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Nikon 1 AW1 11-27.5mm AW kit (VVA201K001): перший захищений компакт зі змінною оптикою

img

Погодьтеся що, як правило, мильниці ніколи не блищали ні якістю зображення, ні захистом фоток, ні вже тим більше зйомкою в екстремальних умовах. Проте інженери Nikon в новій моделі фотоапарата AW1 11-27.5mm AW kit вирішили зруйнувати цей стереотип, наділивши компакт завидною потенціалом для творчості.

На дизайні розробники особливо не акцентувались, простий прямокутний корпус з набором кнопок для управління. Основною фішкою мініатюрної камери зі змінною оптикою є габарити (114x72x37 мм/201 г) і ергономіка. Вона зручно лежить в руці. Фотоапарат випускається в чорному, білому і сірому металік.

Корпус камери добре захищений: клас 6 по стандарту JIS / IEC (IP6X). Панелі виконані з металу, а в місцях стиків поки не пролізе навіть волосок. А щоб залишити подряпину на тушці, потрібно буде докласти чималих зусиль. Глибина занурення з цією малятком складе 15 метрів, і це без додаткових боксів і на цілу годину. Може вона, і працювати і при низьких температурах (0 ° C - 10 ° C). А от падіння камери з висоти 2 метра не виявиться фатальним, вона буде як і раніше справно працювати.

Nikon 1 AW1 11-27.5mm AW

Об'єктив також захищений. Звичайно, камера комплектується стандартним зумом (11-27,5 мм) з хорошим показником фокусних відстаней, але з посиленим захистом всіх рухомих частин. Запобігання попадання вологи всередину корпусу забезпечить кільце ущільнювача на байонеті і силіконова змазка, яка поставляється в комплекті з камерою. Передню лінзу захищає ударостійке скло. Цікава особливість прихована в самому байонеті - до нього можна приєднати об'єктиви з компактів серії Nikon 1, але об'єктив серії AW до «одиниці» не підійде.

Захисту 3 "екрану так само приділено чимало уваги, матриця прикрита стійким до подряпин склом. Матриця має непогане дозвіл (921 тис. точок), і достатню яскравість підсвічування, щоб комфортно візувати знімаються об'єкти. До того ж варто відзначити хороші кути огляду і відмінну передачу кольору.

Меню й можливості камери сильно схожі на своїх побратимів серій J і S. Воно засноване на тих же пресетах, фільтрах і ефектах для обробки фотографій, і практично ідентичною схемою управління. Відмінність AW1 від "молодших" камер полягає лише в наявності кнопки для активації режиму управління за допомогою нахилу камери. Це зручно, наприклад, взимку, коли зовсім не хочеться знімати рукавички або під водою.

Nikon 1 AW1 11-27.5mm AW

Камера дозволяє зловити кращий момент, а потім надати на вибір користувачеві результат з 20-ти знімків. Але і цю процедуру можна полегшити за допомогою функції «Інтелектуальний вибір" скоротивши асортимент до 5 фоток. А "Управління зображенням у реальному часі" стане відмінним тренажером фотографу-аматору. Якщо ж ви сумніваєтеся що налаштували камеру правильно, просто "заморозьте" кадр на екрані і відрегулюйте параметри: розмийте фон, пограйте з експозицією, змініть освітлення. Є також і опція створення "живих" знімків - короткий відеоролик з фотографією високої роздільної здатності в кінці. Всього користувачеві доступно 9 режимів для зйомки, а так само управління в режимах творчої зони.

При запису відео ж користувач може управляти діафрагмою, експозицією і витримкою. Є можливість сповільненої зйомки для динамічних подій (400 кадр / с). Записане відео зберігається у форматі MOV в Full HD-дозволі, і швидкість кадрів може варіюватися від 24р до 60р/60i.

Гідно оцінять "начинку" камери і мандрівники, адже вона оснащена висотометр (-500 м - +4500 м), компасом і GPS навігатором з ГЛОНАСС.

Nikon 1 AW1 11-27.5mm AW

Якість фоток буде чудовим, завдяки великому 14,2 Мп КМОП-сенсору (13,2 x 8,8 мм). Потужний процесор обробки зображень (EXPEED 3A) забезпечить швидке фокусування на об'єктах, відкриття затвора від 30 сек., До 1/16000 с, позбавить від шумів при збільшенні ISO (160 - 6400 одиниць).

Крім комплектних приладдя, компанія Nikon передбачила безліч аксесуарів і додаткового устаткування. У їх числі можна знайти захищений ширококутний фікс-об'єктив (Nikkor AW 10 ммf / 2,8), перехідник на "дорослі" об'єктиви Nikon і багато іншого.

Висновок

Nikon 1 AW1 - це перший компакт в захищеному корпусі зі змінною оптикою. Особливістю компакта є матриця більшого розміру, ніж сенсор конкурентів.

Камера має розширені можливості для фото-відеозйомки і багатою різноманітністю додаткових аксесуарів для прояву творчого потенціалу фотографа.

29.06.2014 36
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!