За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Hitachi CP-X2530WN: яскрава картинка і функціональність для освітніх установ

img

Сучасний освітній процес вже неможливо уявити без такої просунутої техніки як проектори. Причому краще всього придбати спеціалізовану модель, таку як LCD-проектор CP-X2530WN від Hitachi.

Цей відносно компактний проектор має габарити 85x320x245 мм / 3 кг. Чимало, але перенести з одного приміщення в інше не складе особливих труднощів. Пристрій можна встановити на будь-якій плоскій поверхні, а можна закріпити на спеціальній штанзі (купується окремо) під стелею. Як перед екраном (фронтальна проекція), так і позаду нього (зворотна проекція).

Проектор здатний забезпечити картинку з діагоналлю 0.76-7.62 м. Відстань від екрана може бути в межах від 0.9 м, до значних 11.9 м. Реальна роздільна зображення становить 1024x768 пікселів (XGA). Є також оптичне збільшення 1,2 х і корекція трапеції ± 30 ° по вертикалі.

Hitachi CP-X2530WN

Лампа UHP-типу має яскравість 2700 лм і 1800 лм в економ-режимі. Завдяки фірмовій технології ImageCare, рівень яскравості регулюється автоматично, що забезпечує помітну економію електроенергії, а також підвищує тривалість експлуатації лампи. Споживана нею потужність складає 215 Вт (загальна споживана проектором потужність - 310 Вт). Вона здатна пропрацювати близько 6000 годин, так що перша заміна буде потрібно не раніше, ніж через кілька років. Система охолодження лампи характеризується не тільки досить низьким рівнем шуму (30 дБ в економі), а й гібридним повітряним фільтром з збільшеним терміном служби - до 5000 годин.

До особливостей даної моделі слід віднести також і велика кількість роз'ємів, що дозволяють отримувати сигнал від різних джерел. Крім перевіреного часом VGA (2 входи і один вихід), а також «новомодного» HDMI, тут маються 2х USB, S-Video, композитний і компонентний. Для управління використовуються роз'єми: COM-порт, USB, LAN. Також присутні і різні аудіороз'єми.

До речі, про аудіо. Проектор оснащений вбудованим динаміком на 16 Вт Його гучності буде достатньо навіть для дуже великого приміщення.

Дана модель може похвалитися наявністю великої кількості всіляких функцій, покликаних підвищити зручність використання. Користувач може змінювати режими зображення і проектування, використовувати готові шаблони, змінювати джерела сигналу і т. п., роблячи все це в пару натискань. Виробник приділив чимало уваги ергономіці пристрою.

Hitachi CP-X2530WN

Пристрій поставляється з пультом ДУ (HL02881), кабелем живлення, кабелем для підключення до ПК, кришкою для об'єктива, а також різної документацією. Також можна купити адаптер для бездротового конекту і планшет для світлового пера, не кажучи вже про купу додаткових аксесуарів.

Висновок:

Надійний, зручний у використанні, досить яскравий і функціональний проектор CP-X2530WN від Hitachi стане відмінним придбанням для будь-якого освітнього закладу.

 

Втім, його чудово можна використовувати і в бізнесі, наприклад, для проведення презентацій і тренінгів.

18.06.2014 46
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!