За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Hitachi CP-CX250: вибираємо короткофокусний проектор

img

Короткофокусні проектори - це особливий клас проекційного обладнання. Особливістю таких пристроїв є їх вміння проектувати зображення зі значною діагоналлю з дуже маленького відстані, не більше метра. Особливістю таких моделей є можливість використання в стиснутої обстановці, коли немає можливості встановити проекційне обладнання на достатньому видаленні від екрану. Інший варіант: коли приміщення має відповідні розміри, але з якихось причин унеможливлює традиційну установку.

 

Короткофокусний проектор можна закріпити безпосередньо над екраном. А це дає ще одну додаткову перевагу: лектор може не боятися, що на проектованому зображенні з'явиться його тінь.

 Hitachi CP-CX250

Розглянутий нами Hitachi CP-CX250 має типовий для короткофокусного проектора вид, коли об'єктив знаходиться не на передній частині корпусу, а як би піднятий над ним, на манер жаб'ячого ока. Він здатний створювати зображення з роздільною здатністю 1024x768 пікселів і діагоналлю 1.52-3.81 м, з відстані від 0.69 м до 1.88 м. Передбачена можливість корекції трапеції по вертикалі ± 5 градусів.

 

Забезпечується яскравість 2500 лм (стандарт) і 1700 лм (економ), чого цілком достатньо, враховуючи те, що проектування відбувається з невеликої відстані. У проекторі використовується UHP-лампа моделі DT01511, якої вистачить на 3000 год (5000 год в економі). Її охолоджує тихий кулер з рівнем шуму до 37 дБ. Що ж до споживаної проектором потужності, то вона становить 290 Вт, з яких 225 Вт припадають на лампу.

 Hitachi CP-CX250

Оскільки такий проектор може закріплюватися безпосередньо над екраном, всі роз'єми у нього розташовані не ззаду, а збоку, для більш зручного відведення проводів. Ця модель оснащена 2х VGA (обидва - входи), S-Video, HDMI, USB, COM-порт, композитним і компонентним, а також аудіороз'ємами.

 

Є і вбудований динамік. Але оскільки потужність його складає тільки 1 Вт, повноцінно користуватися ним можна тільки в невеликих приміщеннях.

 

У комплектацію входить пульт ДУ з батарейками, кабель живлення, кабель VGA, кришка для об'єктива.

01.06.2014 39
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!