За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Gigabyte Radeon HD 5570 1024MB (GV-R557D3-1GI): тиха відеокарта з низьким енергоспоживанням

img

Відкрите, побудовані на графічному процесорі Radeon HD 5570, призначені для домашніх користувачів і відрізняються простою системою охолодження, що не виробляє багато шуму при роботі, а також низьким рівнем енергоспоживання.

Компанія Gigabyte представила свою модель Gigabyte Radeon HD 5570 1024MB (GV-R557D3-1GI), але не стала просто повністю копіювати референсную модель, а задіяла також і власні ідеї, що стосуються в основному системи охолодження.

Частота роботи GPU становить 650 МГц. Підключення відеокарти здійснюється за допомогою слота PCI-E v2.1. Досить наявності у комп'ютера блоку живлення потужністю в 400 Вт.

видеокарта Gigabyte Radeon HD 5570 1024MB

На відеокарті встановлено 1 ГБ DDR3 відеопам'яті що працює на частоті 1600 МГц. Для тих завдань, для яких вона призначена, цього більш ніж достатньо. Шина пам'яті - 128-розрядна.

Відеокарта поставляється в простій картонній коробці з мінімальною комплектацією, що включає в себе тільки диск з драйверами і супровідну документацію. Таке типово для моделей даного цінового сегмента.

Для виведення зображення використовуються роз'єми DVI-I, VGA (D-sub) і HDMI-порт (позолочений). При цьому завдяки технології ATI Eyefinity можна підключати одночасно два монітори, що працюють в різних режимах, з роздільною здатністю до 2560x1600 пікселів. А от можливість об'єднання відразу декількох відеокарт допомогою містків CrossFireX відсутня, що не дивно, якщо врахувати невисокі можливості цієї моделі. Проте, при великому бажанні це можна зробити, скориставшись програмною реалізацією CrossFireX (що й дозволило виробникові заявити про підтримку даної технології).

видеокарта Gigabyte Radeon HD 5570 1024MB

Для охолодження відеокарти використовується проста система охолодження, що складається з алюмінієвого кулера і одного вентилятора. Цього достатньо для того, щоб при самих максимальних навантаженнях температура GPU залишалася невисокою. У разі поломки вентилятора, досить елементарних навичок для того, щоб встановити замість нього будь-який інший діаметром до 80 мм.

Висновок

Відеокарта Gigabyte Radeon HD 5570 1024MB - це недорога і не дуже вимоглива до ресурсів відеокарта.

 

Її можливостей буде достатньо для виконання будь повсякденної роботи і запуску ігор на низьких налаштуваннях.

09.12.2013 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!