За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд GIGABYTE GeForce GTX680 2048Mb OverClock (GV-N680OC-2GD): ідеал для екстремальних розгонів

img

Продуктивність графічного процесора nVidia GeForce GTX680 сама по собі дуже висока, цілком достатня навіть для дуже вимогливих ігор. Однак є користувачі, які все одно хочуть отримати ще більше, шляхом розгону. Саме для них виробники відеокарт і створюють моделі, що відрізняються розширеним оверклокерським потенціалом.

Саме так і вчинила компанія GIGABYTE, створюючи модель GeForce GTX680 2048Mb OverClock (GV-N680OC-2GD). На відміну від референсного рішення, в даному випадку ми можемо спостерігати поліпшену систему охолодження і посилену підсистему живлення. Такі доповнення сприяють збільшенню витривалості відеокарти, що необхідно навіть для скільки-небудь серйозного розгону.

Ця модель поставляється з заводським розгоном - GPU має частоту 1070 МГц, проти стандартних 1000 МГц. У Boost-режимі частота може досягати 1137 МГц. Що ж до пам'яті (2 ГБ, GDDR5) то вона працює на рекомендованій частоті в 6008 МГц. Шина пам'яті у відеокарти - 256-розрядна. Максимальний забезпечується здатність становить 2560x1600 пікселів.

Видеокарта GIGABYTE GV-N680OC-2GD

Відеокарта оснащена масивної фірмової двослотовою системою охолодження WindForce 3X, оснащеної відразу трьома 80-мм вентиляторами, змонтованими в пластиковий кожух. Такий підхід не сприяє зниженню рівня шуму, але зате можна абсолютно не побоюватися за перегрів (втім, назвати WindForce 3X занадто гучної також не можна - все в межах норми). Під кожухом ми можемо знайти алюмінієвий радіатор з трьома 8-мм тепловими трубками з міді. Потрібно відзначити, що хоча конструкція СО дуже складна, її виконання на дуже високому рівні. Як результат, температура не досягає критичних значень навіть при дуже серйозних навантаженнях. Це дійсно ефективне рішення.

Що ж стосується розмірів, то вони складають 38х285х126 мм. Це, звичайно ж, не рекорд, але чимало, слід попередньо упевнитися, що довжина її НЕ виявиться надмірною для установки в ваш корпус. Втім, корпусу, призначені для геймерських систем, зазвичай мають достатні розміри.

Значною модернізації піддалася і підсистема живлення. Замість двох 6-пінових конекторів (6 +6), тут задіяні 6-піновий і 8-піновий (6 +8). Блок живлення GPU - 5-фазний, завдяки чому з'являється можливість більш гнучкою маніпуляції частотами.

Видеокарта GIGABYTE GV-N680OC-2GD

Що ж стосується набору роз'ємів, то він такий же, як і у випадку з референсною моделлю. У нього входять HDMI, DisplayPort, DVI-D і DVI-I. Цього більш ніж достатньо навіть для дуже вимогливих користувачів. Відсутність VGA компенсується простим перехідником.

Для установки відеокарти GeForce GTX680 2048Mb OverClock (GV-N680OC-2GD)  необхідний блок живлення потужністю не нижче 550 Вт, причому він повинен мати 8-піновий роз'єм (в крайньому випадку, можна буде скористатися перехідником). Дуже бажано, щоб в основі комп'ютера був процесор Intel Core i3, а також, щоб материнська плата мала слот розширення PCI-E 3.0. Без цього неможливо буде розкрити весь її потенціал.

Відеокарта GIGABYTE GV-N680OC-2GD хороша тим, що не застаріє занадто швидко. Так, вартість її висока, однак при цьому можна буде насолоджуватися якісним ігровим процесом кілька років, поступове нарощування потужності графічної підсистеми може виявитися дорожче. Тим же користувачам, кому можливості цієї моделі здадуться недостатніми, можна запропонувати таке рішення, як GIGABYTE GeForce GTX680 4096Mb OverClock (GV-N680OC-4GD).

30.08.2013 4
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Схожі статті

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!