За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EPSON EB-S18 (V11H552040): розумна економія для бізнесу і навчання

img

   Японська компанія EPSON заслужено входить до числа провідних виробників проекційного обладнання. Розроблена нею технологія 3LCD забезпечує гідну якість зображення, з яскравими і насиченими кольорами і EB-S18 здатний повною мірою довести це.

   Можливість розташування на столі і закріплення під стелею, а також наявність функції корекції спотворень трапецієподібної форми (як по вертикалі, так і горизонталі) означає максимальну простоту установки проектора. З цим завданням впорається будь-який користувач, навіть якщо у нього немає відповідних навичок.

   При цьому в якості джерела сигналу може виступати практично будь-яке обладнання, адже проектор оснащений усіма популярними роз'ємами, включаючи такі поширені, як HDMI і VGA. При необхідності, користувач може докупити зовнішній модуль Wi-Fi для підключення до бездротових мереж.

EPSON EB-S18

   Реальна роздільна проектора становить 800x600 (SVGA). Зображення може проектуватися в приміщеннях малих і середніх розмірів, з відстані 0,8 - 8.77 м. При цьому його діагональ може коливатися в межах 0,88 - 10,44 м.

   Проектор використовує лампу UHE-типу, моделі ELPLP78. Вона споживає не більше 200 Вт і здатна прослужити близько 5000 годин при експлуатації в стандартному режимі. Якщо ж використовувати її в економ-режимі, то час роботи зростає до 6000 годин. При цьому забезпечується яскравість в 3000 лм (2100 лм в економ) при рівні контрастності 10000:1. До речі, проектор оснащений рядом різних енергозберігаючих функцій. Наприклад, за відсутності сигналу протягом 5 хвилин, він автоматично знизить яскравість на 70%.

   Досить компактні розміри і невелика маса пристрою (77x297 x234 мм / 2,4 кг) дозволяють використовувати його на виїзних презентаціях. Головне, щоб поблизу був надійне джерело електроживлення.

EPSON EB-S18

   Проектор оснащений вбудованим динаміком, потужністю в 2 Вт Рівень шуму, вироблюваний системою охолодження, не перевищує 37 дБ.

   Висновок:

   EPSON EB-S18, це приклад простого в експлуатації, надійного і економічного проектора. Він призначений для показу навчальних слайдів і робочих презентацій - технологія 3LCD підходить для цього якнайкраще.

   Відрізняючись простотою підключення, низьким рівнем енергоспоживання, цей проектор не вимагає особливих експлуатаційних витрат, так що він ще й дуже економний.

04.07.2014 53
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!