За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Epson EB-X02 LCD (V11H432140): універсальний проектор для сфери освіти та бізнесу

img

Проектори японської компанії Epson давно завоювали довіру користувачів у всьому світі. Відрізняючись хорошими технічними характеристиками, зручністю використання і привабливим зовнішнім виглядом, вони відмінно підходять для вирішення завдань різного роду, як у випадку з моделлю EB-X02 LCD (V11H432140), яка підходить, як для малого та середнього бізнесу, так і для сфери освіти.

Цей LCD-проектор забезпечує яскравість в 2600 лм (2080 в економічному режимі) і має показник контрастності 3 000:1. Таким чином, його можна використовувати навіть в яскраво освітлених приміщеннях. Важливо, що проектор побудований за фірмової технології 3LCD, завдяки чому забезпечуються відмінні показники кольоровості і контрастності.

Максимальний дозвіл одержуваного зображення може становити 1024х768 пікселів (XGA). Мінімальна проекційне відстань дорівнює 0.89 м., в той час як максимальне - 10.95 м. Розмір зображення варіюється в межах від 0.76 до 7.62 м. Є також і оптичний зум 1,2 х (об'єктив незнімний). Все це, разом з можливістю корекції трапецеїдальних спотворень по вертикалі (плюс-мінус 30 градусів) дозволяє встановлювати проектор в самих різних умовах, у тому числі і закріплюючи його на стелі. Звичайно ж, забезпечується як фронтальна, так і зворотна проекції.

Проектор Epson EB-X02 LCD

Оскільки ресурс лампи складає 4000 годин (5000 годин в економічному режимі), так що заміна потрібна лише через 3 роки, при режимі роботи до 5 годин безперервного використання щодня. Потужність, споживана лампою, становить 200 Вт (загальна ж споживана пристроєм потужність не перевищує 300 Вт). Рівень шуму, вироблений системою охолодження, невеликий, і не перевищує 29 Вт

Оскільки проектор призначений для бізнес-презентацій, то він оснащений широким набором всіляких роз'ємів: VGA, S-Video, композитний, компонентний, USB (Slave) і RSA (аудіо). Наявність вбудованої акустики потужністю в 1 Вт дозволяє здійснювати звуковий супровід заходів без підключення додаткового обладнання.

При створенні проектора розробники враховували самі різні нюанси. Наприклад, нагрітий повітря видувається вперед і абсолютно не заважає сидячим поруч з проектором людям, що важливо, якщо презентація проводиться в невеликому приміщенні.

Проектор Epson EB-X02 LCD

Проектор має компактні розміри в 79x295x228 мм при вазі в 2.3 кг. Таким чином, його можна без проблем переносити з місця на місце.

Пристрій поставляється разом з кабелем живлення, VGA-кабелем, пультом ДУ і різної паперової документацією. У продажу також можна знайти всілякі аксесуари до нього: змінні повітряні фільтри, кріплення, проекційні екрани.

Висновок

Проектор Epson EB-X02 LCD (V11H432140) - це чудовий інструмент, необхідний для проведення всіляких презентацій.

 

Він відмінно підійде для використання в малому або середньому бізнесі, а також в аудиторіях навчальних закладів.

02.10.2013 42
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!