За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EPSON EB-S12 LCD (V11H430040): універсальний економічний проектор для виїзних заходів

img

Універсальні проектори японської компанії EPSON давно вже завоювали повагу користувачів у всьому світі. Так як це обладнання зручно у використанні , забезпечує високу якість проектованого зображення і відрізняється низькою вартістю обслуговування , як у випадку з моделлю EPSON EB-S12 LCD ( V11H430040 ).

Цей LCD -проектор відрізняється дуже компактними розмірами: 77х295x228 мм , при вазі всього лише в 2,3 кг. Так що його без проблем можна переносити з місця на місце , з приміщення в приміщення , або брати з собою в дорогу. Важливо , що установка проектора не займає багато часу , завдяки функціям автоматичної корекції трапецеїдальних спотворень по горизонталі і вертикалі. Тобто навіть якщо пристрій встановлено недбало щодо екрану , підстроювання зображення не потребують багато зусиль. Проектор можна використовувати , встановивши його на столі або закріпивши під стелею. Підтримується як фронтальна , так і зворотна проекції.

EPSON EB-S12 відноситься до розряду економічних проекторів , адже ресурс роботи лампи UHE - типу становить 4000 годин в звичайному режимі або 5000 годин в економічному . А це означає можливість багаторічного використання , навіть якщо лампа буде включена не менше 5 годин на день.

проэктор EPSON EB-S12 LCD

При цьому забезпечується високий рівень яскравості в 2800 лм і контрастності 3000:1 . Тобто проектор можна сміливо використовувати при денному світлі , без затемнення приміщення. Останнє дуже важливо при проведенні різноманітних виставок , коли обладнання використовується в яскраво освітлених павільйонах.

Дозвіл проектованого зображення складає 800x600 пікселів ( SVGA ) , при діагоналі від 0.87 до 10.5 м. Максимальна проекційне відстань може досягати 8.87 м ​​, а мінімальне 0.88 м . Є можливість 1.35 - кратного цифрового збільшення.

Оскільки  проектор EPSON EB-S12 призначений для презентацій , виробник оснастив його багатим набором роз'ємів , адже висока ймовірність того , що як джерело сигналу буде служити саме різне обладнання . Зокрема маються : VGA ( 1 вхід і 1 вихід ) , USB ( host ) , S- Video , композитний , компонентний , RCA ( аудіо) і стандартний 3,5 -мм вихід для підключення навушників або зовнішньої акустики. До речі , проектор оснащений і власним динаміком , потужністю в 2 Вт Цього буде цілком достатньо при проведенні презентацій навіть у досить великих приміщеннях.

проэктор EPSON EB-S12 LCD

Підключити проектор до джерела сигналу зможе навіть недосвідчений користувач . Так , завдяки технології USB Display 3 -в- 1 , єдиний USB - кабель може використовуватися і для управління , і для передачі зображення і звуку. А наявність функції PC Free означає , що презентацію можна проводити безпосередньо з USB -накопичувача , без комп'ютера. Як джерело сигналу можна також задіяти і документ -камеру Epson ELPDC06. Це дозволить виводити на екран , наприклад, не оцифрований текст , написаний від руки на аркуші паперу або зображення з екрану планшета.

Важливим достоїнством даного проектора є його швидкість включення і виключення. Не потрібно чекати поки він нагріється , адже пристрій готовий до роботи відразу ж після включення.

EPSON EB-S12 LCD поставляється в комплекті з кабелем живлення , кабелями для підключення до комп'ютера (VGA і USB) , а також пультом ДУ і керівництвом користувача.

Висновок

EPSON EB-S12 LCD ( V11H430040 ) може стати ідеальним рішенням для невеликої компанії , яка потребує в доброму та недорогому проекційному обладнанні.

Завдяки компактним розмірам і малій масі, цей проектор дуже зручний при проведенні виїзних презентацій. Наприклад, при демонстрації нового продукту або послуги на виставці. Також модель можна рекомендувати для покупки навчальним закладам.

14.01.2014 50
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!