За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EIZO EV2736WFS: ергономічний «самурай» на вашому робочому місці

img

Серед усіх винайдених на сьогоднішній день пристроїв, призначених для виведення інформації, як і раніше найпоширенішим і незамінним все одно залишається монітор. Кількість їх різновидів просто зашкалює, а вже фірм виробників і не злічити. Японська компанія EIZO на ринку відеодисплеїв знаходиться вже не один десяток років. Її продукцією користуються у всьому світі, починаючи від торгових залів (термінали, плазмові панелі і т.д.) і до медичних установ. Перевірена роками продукція високо цінується професіоналами різних напрямків діяльності.

РК-монітор EIZO EV2736WFS належить до лінійки FlexScan, яка має професійну орієнтацію. Але використовувати його можна як для роботи, так і для розваг.

EIZO EV2736WFS

Строгий, витриманий дизайн монітора зможе гармонійно вписатися в будь-який дизайн навколишнього оточення, а нова конструкція з дуже тонкою рамкою навколо дисплея спростить монтаж робочих місць з об'єднаними екранами.

Несуча підставка має різноманітний набір регулювань. Ви зможете змінити висоту, кут нахилу або повороту монітора. При необхідності дисплей можна розгорнути в портретне положення. Це дуже зручно, якщо вам, наприклад, потрібно презентувати документ або робити креслення у вертикальному положенні.

Розмір діагоналі EIZO EV2736WFS становить 27 дюймів або ж 68 сантиметрів. Максимальна роздільна здатність матриці технологія IPS з величезними кутами огляду і прекрасною передачею кольору 2560 x1440 пікселів. Але, на цьому творці не зупинилися, і додали в модель ще цілу купу цікавих і корисних рішень. Так як перед монітором нам часто доводиться проводити не одну годину, в EIZO зробили все, щоб користувач міг працювати перед екраном рівно стільки, скільки йому потрібно, а головне - без найменшого натяку на втому. Зокрема гібридна технологія для керування яскравістю підсвічування запобігає мерехтіння екрану, але при цьому не погіршує передачу кольору. З нею в парі працює фізичний датчик яскравості Auto EcoView. Його вічко розташований на передній панелі пристрою. Він фіксує будь-які зміни в зовнішньому освітленні і автоматично налаштовує яскравість, оптимальну для людського ока. Але якщо вас щось не влаштовує, то ви можете налаштувати її самостійно, і зробити це з точністю до 0,2% залежно від максимально можливої. Всі ці примочки не тільки вбережуть ваші очі від втоми, але і заощадять близько 40% електроенергії (у порівнянні з іншими аналогами). До речі, про економічність. Існує ще один датчик, під назвою EcoView Sense 2. Суть його роботи в тому, що він переводить дисплей в режим енергозбереження, коли не "бачить» нікого перед пристроєм і включає його назад, коли господар повертається. Здорово, чи не так!

EIZO EV2736WFS

Також, коштувати згадати і про можливість вибору загальних налаштувань зображення на моніторі. Спочатку їх присутній три, але ви можете самостійно налаштувати ще два режими. Одним з найцікавіших режимів є «Папір»: він підбирає потрібні налаштування так, щоб зробити картинку максимально наближеною до паперової. Це робиться для того, щоб зменшити навантаження на очі. При читанні документів або книг це дуже знадобиться.

Відображення відео теж на найвищому рівні. Завдяки спеціально розробленій схемі прискорення реакції, відгук пікселя займає менше 6 мс. Зображення демонструється чітко і реалістично.

Для підключення до джерел сигналу, у EIZO EV2736WFS на бічній панелі є роз'єми DVI-D і DisplayPort. Поруч з ними ще можна виявити 3 порти USB і 2 аудіороз'єми 3,5 мм. 

  EIZO EV2736WFS

Висновок:

Як бачите успіх цього представника Країни висхідного сонця, очевидний: якісна матриця, можливість повністю підігнати пристрій «під себе», наявність всіх необхідних інтерфейсів, плюс добре продумана система оптимізації зображення та електроживлення.

На EIZO EV2736WFS на додачу йде ще й повна 5-річна гарантія від виробника. Не має значення, дизайнер ви, менеджер або просто любитель пошпіліть в ігри, тому що можливості цього девайса оцінить будь-який користувач.

27.03.2014 7
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!