За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EIZO EV2336WFS: вибір 23" монітора для роботи з поліграфією

img

На ринку існує, мабуть, всього кілька брендів моніторів, про які мріють багато власників застарілих мерехтливих лампових апаратів. Це, як правило, професійні моделі NEC, фантастичні монітори Apple сімейства Cinema Display, і звичайно ж «японці» EIZO, як у випадку з 23-дюймовим EV2336WFS.

 

Модель EV2336WFS відноситься до серії FlexScan, і оснащена різноманітними технологіями енергозбереження, і призначена для професійного використання. Про це явно свідчить ціна і японська збірка - EIZO ревно оберігає свою репутацію, вважаючи за краще збирати продукцію, як то кажуть «не відходячи від каси».

 

Виконано монітор просто, без зайвих витребеньок. А його габарити (540x513, 5x245, 5 мм / 6,3 кг) істотно полегшують компонування робочого місця. Виглядає модель масивно, але професійні продукти завжди відрізняються своєю байдужістю до «мініатюрності» і особливою увагою до деталей.

 EIZO EV2336WFS

Головний козир пристрої в іншому - майже всі новинки EIZO оснащені підставками Arc Swing і EV2336WFS не виняток. Масивна конструкція «ноги» передбачає масу режимів для комфортної роботи: регулювання по висоті, поворот вліво / вправо в межах 344 °, портретний режим і нахил вперед на 30 °. В останньому положенні монітор нагадує імпровізовану креслярську дошку, на якій і проект замовнику не складно показати, і легко виправити неточності.

 

У першу чергу, EV2336WFS можна рекомендувати для поліграфії та професійної роботи з фото - у нього на оснащенні 23 "IPS-матриця з WLED-підсвічуванням, що забезпечує чудові кути огляду, відмінну передачу кольору (що досить важливо для дизайнерів і верстальників), яскравість 250 ніт і час відгуку на рівні 6 мс. Крім того, спеціальний режим «Папір» відображає матеріал ще до відправки в друк і знижує навантаження на очі, а гібридне управління яскравістю повністю виключає можливі мерехтіння.

 

На задньому торці знаходиться трохи застарілий роз'єм D-sub, а також порти DVI-D і DisplayPort. Найбільш часто вживані роз'єми винесені на бічну частину монітора: 2 USB-хаба, USB 2.0 і два аудіороз'єми. Вбудовані динаміки потужністю 2 Вт також є. 

 EIZO EV2336WFS

Цікавий і комплект поставки EV2336WFS, що включає необхідний набір кабелів (силовий, DisplayPort, DVI-D), керівництво по налаштуванню і CD-диск з драйверами і ПО, в тому числі і софт ScreenManager PRO. З його допомогою власник монітора зможе самостійно виставити широкий набір параметрів: яскравість, кольоровість, колірну температуру, контраст і насиченість. Ці ж параметри регулюються низкою кнопок в нижній частині панелі, хоча практичність їх сумнівна - вони гарні в плані дизайну, але не завжди вдається прикласти палець таким чином, щоб кнопки відгукнулися з першого разу. Так що програмне управління - переважно.

 

Висновок

Як бачите, професіоналізм EIZO EV2336WFS не підлягає сумніву.

Втім, 23-дюймовий IPS LED-монітор буде зручний не тільки для роботи з фото і поліграфією, але і для більш приземлених завдань, таких як робота з документами, таблицями, графікою, перегляд відео та ін

28.03.2014 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!