За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд AMD FX9590: 8-ядерний «камінь» з режимом Turbo 5 ГГц

img

Компанія AMD останнім часом дуже сильно поступається Intel, як у сегменті процесорів для портативних комп'ютерів, так і високопродуктивних рішень. Однак вона все ще тримається на плаву, випускаючи часом дуже цікаві рішення.

AMD FX9590 - Це цілих 8 ядер і тактова частота в 4,7 ГГц (досягає 5 ГГц у режимі Turbo). Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня становить 8 МБ, графічне ядро відсутня. Це дійсно вражаючі показники, завдяки яким процесор здатний продемонструвати досить непогану продуктивність, так як його спеціально створювали в якості конкурента моделям Intel Core i7.

процессор AMD FD9590FHHKWOF

Такий процесор буде хороший для систем, що працюють у тих сферах, де потрібна значна обчислювальна потужність - обробка відео, шифрування. А ось в іграх особливого приросту продуктивності очікувати не слід, оскільки мало які з них «заточені» під таку велику кількість ядер.

Процесор побудований за 32-нм технології. Для його установки використовується сокет AM3 +. Підтримується оперативна пам'ять DDR3-1866.

На жаль, даний процесор не позбавлений недоліків у вигляді значних показників тепловиділення - TDP моделі складає 220 Вт Але хіба це зупинить істинного комп'ютерного ентузіаста? Благо, що вирішується ця проблема досить просто, достатньо лише забезпечити процесор якісної системою охолодження, а комп'ютер в свою чергу оснастити відповідним блоком живлення.

процессор AMD FD9590FHHKWOF

Процесор поставляється в нестандартній упаковці, в якій відсутній фірмова система охолодження (тільки документація і наклейка). У компанії прекрасно розуміють те, що штатна СО не зацікавить ентузіастів, вони все одно будуть встановлювати що-небудь більш ефективне. А раз так, то навіщо збільшувати вартість, поставляючи в комплекті непотрібний аксесуар.

Висновок

AMD FX9590 відрізняється відмінною продуктивністю, і стане хорошим рішенням для істинних шанувальників цього бренду, з величезною кількістю ядер і дуже високою тактовою частотою.

 

Даний процесор не розрахований на масового споживача, так як така кількість ядер простому користувачеві просто ні до чого, бо їх просто ніде буде застосувати. Тому для розваг і офісної роботи радимо підібрати яку-небудь іншу модель «каменя».

26.09.2013 39
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!