За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд AMD SEMPRON X2 2650 (SD2650JAHMBOX): краща основа для ПК середнього класу

img

Сімейство процесорів SEMPRON від AMD було розроблено для недорогих систем, покликаних задовольняти запити користувачів, вирішальних повсякденні завдання, і X2 2650 не виняток.

Це 2-ядерне рішення, побудоване по 28-нм техпроцесу з інтегрованою графікою Radeon HD 8240 400 МГц. Чіп функціонує на частоті 1450 МГц і має 1 МБ кеш-пам'яті L2. Для його установки використовується сокет AM1.

 

Відеопам'яті тут бере ресурси з оперативної пам'яті. Звичайно ж, продуктивність такої відеопідсистеми невисока, але для роботи і перегляду фільмів достатньо. Тобто вона цілком підійде для переважної більшості користувачів.

AMD SEMPRON X2 2650

Потужність TDP процесора - 25 Вт, це дійсно дуже економічне рішення. Воно не потребує масивної і гучної системі охолодження, оскільки рівень нагріву мінімальний. А значить ПК буде тихим при роботі.

«Камінь» йде у фірмовій упаковці і комплектується стандартною СО.

AMD SEMPRON X2 2650

Висновок:

У своєму класі процесор AMD SEMPRON X2 2650 забезпечує кращу продуктивність і відрізняється найбільш привабливою вартістю.

 

Він стане хорошим рішенням для домашніх комп'ютерів і офісних систем, коли потрібно зібрати недорогий, але хороший комп'ютер.

11.09.2014 73
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!