Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Дивлячись на технічні характеристики Ryzen 5 2400G від AMD, відразу складається враження про те, що це досить потужний APU, до якого варто придивитися. Чи так це насправді, зараз спробуємо з'ясувати.
У процесорі є один модуль CCX, тобто в його розпорядженні знаходяться 4 процесорних ядра. Вбудована технологія SMT дозволяє процесору обробляти одночасно 8 потоків замість 4-х.
У відеоядрі використовується новий AMD Radeon Vega 11 з безліччю блоків ALU і модулів текстури. Він відрізняється більш високою тактовою частотою. У порівняння з AMD Ryzen 3 2200G, у AMD Ryzen 5 2400G ціна пристрою практично на 70 доларів вище, і це не просто так.
Процесор дійсно має потужні технічні характеристики: 4 ядра на 8 потоків з базовою частотою 3,6 ГГц і підтримкою оперативною пам'яттю DDR4.
У комплекті пристрою є інструкція користувача, наклейка на корпус і система охолодження AMD Wraith Stealth. Кулер складається з алюмінієвого радіатора компактного розміру і 7-ми лопатевого вентилятора на осі. Щоб підключити кулер до материнської плати передбачено 4-х контактний роз'єм, за допомогою його можна керувати швидкістю обертання за допомогою ШІМ-методу.
AMD Wraith Stealth легко встановлюється, досить лише встановити його зверху процесора і по черзі затискати пружні гвинти. На основі кулера вже є термоінтерфейс.
На лицьовій стороні процесора знаходиться найменування та маркування моделі, вказана країна-виробник. На зворотному боці APU є виходи для роз'єму Socket AM4. Для коректної роботи пристрою знадобиться лише BIOS.
У режимі максимальної продуктивності частота ядер процесора досягає 3,9 ГГц при напрузі в 1,528 В. Для охолодження процесора в даних умовах використовувалася система СВО be quiet! Silent Loop 240mm. Тільки з її допомогою можна було утримати максимальну температуру нагрівання APU в межах 95 градусів.
У процесора низька системна напруга SOC Voltage. Для максимальної продуктивності в рамках тесту довелося вручну встановити швидкість Vega 11 на рівні 1240 МГ.
Розподіл кеш-пам'яті у процесора AMD Ryzen 5 дуже схожий з попередньою версією APU. Що стосується контролера оперативної пам'яті, він підтримує роботу модулів в двоканальному режимі з частотою 2933 МГц.
Головною визначною пам'яткою процесора є графічне ядро AMD Radeon Vega 11. У ньому розміщені 704 блоку ALU, 44 текстурних і 16 растрових модулів.
Процесори варто купувати виключно через їх потужного відеоряду. Тому пропонуємо вам ознайомитися з результатами ігрового тесту процесора Ryzen 5 2400G. Всі ігри тестувалися з роздільною здатністю HD:
Для цього тесту в конфігурацію додали відеокарту Inno3D iChill GeForce GTX 1080 X3. Вона не обмежує можливості самих процесорів.
В середньому бонус продуктивності зв'язки AMD Ryzen 5 2400G + GTX 1080 над конфігурацією AMD Ryzen 3 2200G з тією ж відеокартою коливається на рівні 15%.
Результати в популярних іграх:
На папері у нового процесора від AMD все виглядає чудово. Є 4 потужних процесорних ядра з можливістю роботи в 8-ми потоковому режимі. Також вбудовано потужне відеоядро Vega 11, максимальна продуктивність якого перевищує показники NVIDIA GeForce GT 1030. Даний процесор є гідною заміною свого молодшого бюджетного APU.
За результатами ігрового тесту в Full HD режимі можна сказати про те, що процесор гідно впорається з запуском останніх новинок світу комп'ютерних ігор, проте для комфортної гри все-таки їх краще запускати на середніх або мінімальних налаштуваннях графіки.
Джерело: ru.gecid.com
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка