За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд AMD Athlon II X3 450 (ADX450WFGMBOX): золота середина з АМ3

img

Процесори AMD традиційно характеризуються непоганими показниками продуктивності, відрізняючись при цьому приємною вартістю. І хоч вони і поступаються своїм конкурентам від Intel в показниках енергоефективності, проте це не дуже хвилює звичайних користувачів, які хочуть зібрати досить «швидкохідний» комп'ютер за розумні гроші.

3-ядерний AMD Athlon II X3 450 (ADX450WFGMBOX) працює на частоті 3200 МГц і не містить інтегрованої графіки. Об'єм кеш-пам'яті другого рівня становить 1536 КБ (512х 3). Побудований він по техпроцесу 45 нм. Рівень тепловиділення (TDP) складає 95 ВТ, а максимальна робоча температура може досягати 75 градусів.

Для підключення процесора використовується сокет АМ3, що передбачає його сумісність з безліччю цікавих моделей материнських плат на ринку з таким же роз'ємом.

процессор AMD Athlon II X3 450

У кращих традиціях даного виробника процесор відрізняється відмінним розгінним потенціалом - мрія оверклокерів. Є можливість розблокування 4-го ядра (не у всіх моделей), що позитивно позначиться на продуктивності, але на шкоду стабільності.

Процесор поставляється у фірмовій упаковці, з традиційною для AMD зеленої забарвленням. У комплекті з ним йде паперова документація, а також проста, але надійна і ефективна система охолодження, що випускається таким відомим виробником, як Cooler Master.

Висновок

Відрізняючись демократичною вартістю, процесор AMD Athlon II X3 450 можна рекомендувати користувачам, яким 2-х ядер вже недостатньо, а 4 вже забагато.

 

На його базі можна побудувати комп'ютер з хорошою продуктивністю або ж ігрову систему початкового рівня.

19.12.2013 93
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!