За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд AMD A6-6300K: енергоефективне гібридне рішення

img

Гібридними в компанії AMD називають процесори, оснащені вбудованим графічним ядром. Інше їх назва - APU (Accelerated Processing Unit - прискорене процесорний пристрій). Дані рішення створювалися з метою спростити схему комп'ютера, щоб таким чином знизити його вартість.

Перший час гібридний процесор AMD A6-6300K був доступний виключно у складі готових систем, але потім він з'явився у продажу і в окремому вигляді.

2-ядерний процесор AMD A6-6300K (AD6300OKHLBOX) працює на частоті 3,7 ГГц, яка, завдяки функції авторозгону, може збільшуватися до 3,9 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті другого рівня становить 1 МБ. Для підключення процесора використовується сокет FM2. TDP даної моделі невелике і становить 65 Вт. А наявність фірмової технології Cool'n'Quiet знижує енергоспоживання і нагрівання, а значить і рівень шуму, створюваного кулером.

процессор AMD A6-6300K

Процесор оснащений вбудованою відеокартою Radeon HD 8370D, робоча частота якої становить 760 МГц або 800 МГц у Boost-режимі. Для ігрового процесу цього не достатньо, але для виконання менш ресурсномістких дій в самий раз. Фірмова технологія AMD Eyefinity дає можливість одночасного підключення відразу декількох моніторів.

Є вбудований двоканальний контролер пам'яті DDR3 1866 МГц, максимальний об'єм якої може досягати 32 ГБ.

У даному випадку мова йде про версії коробочки процесора. Тобто він поставляється в комплекті з простою, але ефективною системою охолодження, і фірмовою наклейкою.

Висновок

Гібридний процесор AMD A6-6300K не демонструє чудеса продуктивності, зате він стане відмінною основою для комп'ютерної системи початкового рівня, збірка якої не стане занадто обтяжливою навіть для скромного бюджету.

 

Для роботи з документами, інтернетом і електронною поштою його буде більш ніж достатньо, втім, як і для створення недорого медіацентру (HTPC).

31.10.2013 73
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!