За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Lenovo Folio: перший складаний планшет-смартфон

img

Компанія Lenovo представила новий мобільний пристрій-прототип. Йдеться про перший складаний планшет-смартфон з діагоналлю екрана в 7,8 дюймів і роздільною здатністю 1920 х 1440 пікселів. Весь трюк полягає в тому, що в складеному вигляді планшет перетворюється в функціональний смартфон з діагоналлю екрана 5,5 дюйма. Детальніше читайте в BRAIN-Гіді.

Компанія Lenovo на конференції TechWorld 2016 Сан-Франциско показала новий мобільний пристрій-прототип. Йдеться про планшет, який можна згорнути як книжку.

Lenovo Folio може цілком замінити і смартфон і планшет, адже діагональ гнучкого екрану в 7,8 дюйма з роздільною здатністю 1920 х 1440 пікселів це цілком дозволяє. Весь трюк полягає в тому, що в складеному вигляді планшет перетворюється в функціональний смартфон з діагоналлю екрана 5,5 дюйма.

Ви скажете, що тут такого, адже смартфони із зігнутими екранами вже були показані і раніше?  Але справа в тому, що у Lenovo Folio екран цілісний, який гнеться навпіл, а у конкурентів екранів було два.

До того ж в режимі мобільного телефону на бічну частину дисплея можна виводити різні повідомлення.

Цікаво також і те, що гнучкою є лише частина екрану, в тому місці, де знаходяться шарніри як в ноутбуці Yoga 3 Pro. У місці вигину радіус становить менше 4,2 мм, тому розробнику вдалося зробити планшет неймовірно тонким. Так що він запросто поміститься в кишеню навіть в складеному вигляді.

Як бачите рішення вельми затребуване, залишається лише чекати появи Lenovo Folio в продажу.

13.06.2016 248
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!