За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

GEMBIRD MUSW-102: ергономічний "гризун" без хвостика

img

Хороший маніпулятор - це незамінний аксесуар сучасного користувача і запорука ефективної роботи, навіть з ноутбуком. Бездротова «міні-Маус» MUSW-102 від компанії GEMBIRD готова до роботи відразу після покупки, без виконання складних налаштувань і установки додаткових драйверів.

 

Дана модель відрізняється досить помірним «апетитом» - працюючи від двох акумуляторів ААА, вона економно витрачає енергію шляхом спеціальної функції відключення живлення. Після роботи просто вимкніть мишку, щоб її ресурс не витрачався даремно.

 GEMBIRD MUSW-102

Відмінною особливістю MUSW-102 стала можливість вибору рівня дозволу: спеціальна кнопка на корпусі дозволить задати значення в межах від 800 до 1600 DPI. Робоча відстань «гризуна» становить 10 м від приймача-. До речі, для його роботи не потрібно спеціальний килимок - миша готова до виконання службових обов'язків на будь-якій поверхні.

 

Відзначимо ще і ергономічну форму моделі. Пропорційний корпус дозволяє застосовувати її лівшам і правшам, а компактні габарити (106х57х35 мм/62 г) комфортно переносити з одного робочого місця на інше.

 GEMBIRD MUSW-102

«Окрасою» MUSW-102 продуманий для різних споживачів: у продажу можна знайти яскраво-фіолетовий, червоний, салатовий і чорний варіанти корпусу. Під стать їм забарвлені і USB-приймачі.

 

Висновок

MUSW-102 від GEMBIRD - це компактне, ергономічне пристосування для комфортної роботи.

 

Беріть її всюди з собою, адже високочутливий сенсор не потребує спеціальної поверхні для адекватної роботи.

02.06.2014 32
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!