За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

GEMBIRD MUS-101: універсальна і яскрава

img

Незважаючи на небачений прогрес бездротових технологій, традиційні дротяні гаджети як маніпулятори та інша комп'ютерна периферія і раніше лідирують на ринку продажів. І це не дивно, адже як правило батарейка закінчується в самий невідповідний момент, а нової як на зло немає під руками. І в цьому випадку MUS-101-B від GEMBIRD переважніше інших крутих нано-мишок.

 

Ця життєрадісна модель стане прикрасою будь-якого робочого місця завдяки яскравим забарвленням з червоною, салатовою, блакитний, жовтої та білої спинкою. Для консерваторів існує окремий варіант - повністю чорний. Вага «гризуна» складає всього 72 р., ідеально для поїздок і перевезень в сумці для ноутбука.

 

MUS-101 відноситься до пристроїв Рlug & Рlay, і їй не потрібні спеціальні драйвера. До того ж модель універсальна - працює на будь-якому покритті (скло, дерево, хутро, мармур) і зручна (підходить для обох рук). А завдяки високоміцному пластику, що захищає начинку від пошкоджень, вона ще й практична.

 GEMBIRD MUS-101

Управління аксесуаром організовано на базі двох стандартних клавіш і 2D-коліщатка. Цікаво, що колесо прокрутки має великий крок, що дозволяє безпроблемно переглядати веб-сторінки і громіздкі програми. Оптичний дозвіл 1200 dpi гарантує плавне переміщення і точне позиціонування.

 

Висновок

Універсальність MUS-101 від GEMBIRD на обличчя: симетричні форми, практичний пластик, універсальність і зручність в роботі.

 

До того ж тут присутній підключення за технологією Рlug & Рlay.

04.08.2014 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!