За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4-tech 9500H: забудьте про втому

img

   Якщо ви втомлюєтеся від роботи і вас відвідують думки про передчасне відпустці, не варто скаржитися на напружену обстановку та інше. Адже все може бути набагато простіше, наприклад, незручна клавіатура та мишка. Однак цього не станеться, якщо ви орудуєте комплектом 9500H від A4-tech.

 
   Він складається з двох звичних девайсів: мишки і клавіатури. До того ж розробник сховав електроніку «гризуна» під герметичним днищем, що не пропускає пил і вологу.

 
   Мишка вельми ергономічна і наділена 4D-коліщатком, з навігацією в 4-х напрямках. Механічних кнопок тут чотири, одна з яких, вміє виконувати до 16 різних функцій. Кнопка біля скролл-коліщатка регулює оптичне дозвіл в 5-ти режимах: від 800 до 2000 dpi.

  A4-tech 9500H

   Низькопрофільна клавіатура займає місця на столі всього нічого. За допомогою 12 мультимедіа клавіш зручно набирати текст, активувати веб-браузер, відкривати пошту і часто використовувані документи. Підключення комплекту здійснюється за допомогою USB-інтерфейсу з дальністю дії 15 м.

 
   Bисновок

   Загалом, якщо ви стали помічати що втомлюєтеся від роботи за комп'ютером, то радимо спробувати даний комплект периферії.

 
   9500H від A4-tech стане відмінним «ліками» від втоми рук. Він зручний, позбавлений проводів і ергономічний.

21.10.2014 37
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!