За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4-tech 8200F: Коли потрібно збільшити радіус дії

img

   Людина полетів в космос, підкорив морські безодні, навчився спілкуватися на відстані, але до цих пір недовірливо дивиться на бездротові пристрої. Нонсенс? Швидше за все невпевненість в безпроблемною роботі, від якої вас зможе позбавити новий комплект 8200F від A4-tech.

   Особливість 8200F - це збільшений радіус дії, що дозволяє зв'язуватися мишці і клавіатурі на відстані до 15 м. USB-ресивер (2,4 Ггц) легко ховається в нутрощах пристроїв.

   Останній стереотип розвіює технологія V-Track, з якою мишка 8200F працює буквально на будь-якій поверхні. Ви можете розташуватися на дивані і поставити «гризун» на пухнасте покривало, лягти перед каміном і кликати новини з дерев'яного паркету, а можете управляти документами на мармуровому покритті вишуканого робочого стола. Миша безвідмовна в будь-якому випадку, а ще досить спритна і кмітлива. 4D-коліщатко здійснює навігацію в 4-х напрямках, а багатофункціональна клавіша змінює оптичний дозвіл в межах 800-2000 dpi. Плюс має функцію Powersaving, яка економить заряд.

  A4-tech 8200F
   Клавіатура 8200F в деякому роді унікальна. До безумовно привабливому корпусу додайте тихий хід, лазерне гравіювання клавіш і 10 додаткових клавіш з боків для швидкого доступу до медіаплеєра та Інтернету. Ряд функціональних клавіш вгорі і нампад також збережений, так що клавіатура виступає в повній боєготовності до роботи.

    Bисновок

    Орудувати мишкою і клавіатурою 8200F від компанії A4-tech, приємно, а ще зручно, завдяки збільшеному радіусу дії і розширеному функціоналу.

    З цими пристроями ви пізнаєте новий світ, світ без проводів.

23.10.2014 69
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!