За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

A4-tech 7700N: бездротовий ергономічний комплект із радіусом дії до 15 м

img

Переважна більшість бездротових моделей клавіатур і мишей мають радіус дії, обмежений 10 метрами. Багатьом користувачам цього цілком достатньо, але є й такі, кому хотілося б отримати трохи більшу свободу дій. Так що, якщо ви ставитеся до другого типу, то має сенс звернути увагу на комплект A4-tech 7700N, в який входять компактна слім-клавіатура і багатофункціональна миша з радіусом до 15 метрів.

Клавіатура має пірамідальну розкладку, яка вважається більш правильною з точки зору розташування рук - користувачеві доводиться тримати їх під особливим кутом, завдяки чому знижується навантаження на зап'ястя. Цифровий блок відсутній, що не дуже зручно при роботі з електронними таблицями. Зате це дозволило зменшити розміри, дозволивши використовувати дану клавіатуру навіть за браку робочого простору. Ще одна відмінна риса клавіатури - наявність 7-ми додаткових клавіш для спрощення роботи в Мережі.

Комплект A4-tech 7700N

Оптична миша ж побудована за технологією V-track Optical і може бути використана практично на будь-якій поверхні, навіть склі або килимі. А колесо прокрутки 4D особливо зручно при перегляді великих документів або гортання веб-сторінок. Стандартна чіткість миші становить 800 dpi, але воно може бути збільшене до «ігрових» 1600 dpi. Ще однією перевагою цієї мишки є можливість призначати на одну кнопку до 8 одночасних команд, які визначатимуться рухами маніпулятора.

Бездротовий комплект A 4 - tech 7700 N працює на частоті 2,4 ГГц і комплектується крихітним USB-приймачем, який не обов'язково виймати з порту. Це стане особливо корисним для власників ноутбуків, які постійно носять їх із собою.

Висновок

Комплект A4-tech 7700N дозволяє отримати за розумною вартістю компактні (але при цьому дуже зручні) бездротову клавіатуру і мишу, які відрізняються підвищеним радіусом дії, а значить, забезпечують трохи більшу свободу, в порівнянні з багатьма іншими рішеннями.

 

Дану «парочку» також можна використовувати і як пульт ДУ при проведенні презентацій у великих приміщеннях.

03.03.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!