За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Відеореєстратор Gazer S510

img

Відеореєстратор Gazer S510

Компактний корпус

Корпус Gazer S510 дуже лаконічний, а сам реєстратор простий в експлуатації, надійний і компактний (100х70х20 мм / 110 г).

Все в комплекті

Популярність Gazer S510 обумовлена ​​розширеним комплектом поставки, що передбачає вакуумну присоску, автомобільне кріплення, USB-кабель, microSDHC-карту (4 ГБ), блок живлення і наклейки «Ведеться відеоспостереження».

Відеореєстратор Gazer S510

Поворотний екран

На 2,5'' TFT -екраном можна швидко переглянути дорожню пригоду, не чекаючи співробітників ДАІ, видалити архівні дані і виконати налаштування реєстратора.

Широкі кути

Будь порушник на дорозі буде той час же відображений VGA-камерою, автоматично спрацьовує від будь-якого руху біля авто. Кути огляду 120° дозволяють фіксувати об'єкти навіть з боків, наприклад, випадкового пішохода, велосипедиста.

Відеореєстратор Gazer S510

30 кадрів

Що відбувається на дорозі реєстратор розбиває на файли AVI або MJPEG тривалістю 2 хвилини, вказуючи дату і час, що економить час на пошук інформації.

Відключається мікрофон

На борту S510 - вбудований мікрофон, який можна відключити.

Відеореєстратор Gazer S510

Циклічна запис

Gazer S510 записує по циклу. Хронологія подій «ведеться» на microSDHC-карту, а при її заповненні реєстратор видаляє застарілий матеріал.

15.12.2014 51
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!