За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд відеореєстратора Gazer F410: «Зорке око» - друг водія!

img

  Час і сучасні технології вносять свої корективи навіть у таку усталену річ, як ставлення співробітників ДАІ c учасниками дорожнього руху, які плавно переходять з області обміну купюрами, в область обміну авторськими відеоматеріалами. Найчастіше «приз глядацьких симпатій» в даному творчому процесі отримує той, у кого є тотальна перевага в культурі мови, знанні своїх прав і чужих обов'язків, підкріплені технічною оснащеністю, тобто наявністю такого чуда як відеореєстратор.

  Відеореєстратор Gazer F410 - це компактне (115х54х40 мм) і легкий (130 г) пристрій, який легко кріпитися до будь гладких поверхнях за допомогою вакуумної присоски, призначене для зйомки всього, що відбувається за вікном авто під час вашого пересування. В якості джерела живлення використовується адаптер, що підключається до прикурювача, або акумуляторна батарея ємністю 1000 мАг.

  Gazer F410 обладнаний 2 Мп камерою, яка дозволяє здійснювати якісну відеозйомку в дозволі Full HD 1920х1080 до 30 кадрів в секунду, при куті огляду від 90 до 120 градусів. Слід відзначити і можливість накладення на відеозапис часу і дати зйомки, можливість автоматичного включення реєстратора в режимі запису при підключенні до джерела живлення, наявність функції циклічної відеозапису з періодом циклу 1, 5, 10, 15, 30 і 45 хвилин. Для кодування відзнятого матеріалу використовується відеокодек H.264, що дозволяє обмежити розміри записів у форматі VGA в межах 16 МБ, а в форматі HD до 52 МБ.

Обзор видеорегистратора Gazer F410

  В якості запам'ятовуючого пристрою відеореєстратор Gazer F410 використовує карти пам'яті SDHC об'ємом до 32 ГБ (в комплекті є карта microSD Class 4 об'ємом 4 ГБ з SD адаптером). Відеореєстратор обладнаний цифровим мікрофоном, який при потребі можна і відключити у відповідному розділі меню. Настройка і управління функціями Gazer F410 здійснюється за допомогою клавіш і 2,5-дюймового TFT дисплея, завдяки якому можна переглядати зняті матеріали. Крім того, відеореєстратор обладнано роз'ємами інтерфейсу TV out, HDMI і USB, що дозволяє без проблем відтворювати відео на зовнішніх широкоформатних пристроях і копіювати дані на зовнішні носії.

  Окремої компліменту заслуговує і багата комплектація відеореєстратора Gazer F410, що включає в себе зарядний пристрій, кабель HDMI, кабель AV out, USB кабель, керівництво користувача, оригінальну карту пам'яті Gazer micro SDHC 4Gb Class 4 і SD-адаптера, дві «страхітливі» наклейки на лобове скло «Ведеться запис» і копія сертифіката УкрСЕПРО, що підтверджує законність застосування реєстратора. Так що, і в цілому, і зокрема, відеореєстратор Gazer F410 - це ідеальний супутник будь-якого водія, зручний, функціональний, доступний і, найголовніше, абсолютно законний.

15.02.2013 69
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!