За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

У Києві з'явилася перша безкоштовна розумна велопарковка

img

Їзда на велосипеді не тільки досить корисна для здоров’я, а ще й досить економна. До того ж Ви самі визначаєте з якою швидкістю рухатися. А якщо ще згадати про повсякденні затори на дорогах, то висновок зрозумілий. Але залишити велобайк в нас можна не всюди, до того ж його просто можуть поцупити. Проте ситуація наразі змінюється і в Києві з’являються не просто велопарковки, а й абсолютно безкоштовні.

Їзда на велосипеді не тільки досить корисна для здоров’я, а ще й досить економна. До того ж Ви самі визначаєте з якою швидкістю рухатися. А якщо ще згадати про повсякденні затори на дорогах,  то висновок зрозумілий. Але залишити велобайк в нас можна не всюди, до того ж його просто можуть поцупити. Проте ситуація наразі змінюється і в Києві з’являються не просто велопарковки, а й абсолютно безкоштовні. 

На Арсенальній площі у Києві встановили першу  безкоштовну парковку для велосипедів із автоматичною системою безпеки фірми Bikeep. Ініціатором такого подарунку виступила сама компанія-виробник цих велопарковок, які вже встановлені в багатьох містах світу.

У чому ж полягає «розумність» такої велопарковки? Все досить просто. Якщо Ви бажаєте залишити  свого залізного коня на парковці, Вам потрібно набрати номер на мобільному телефоні, який нанесений на конструкцію велопарковки. Потім система автоматично розблокує замок про що Вас сповістить блимання лампочки, що вбудована у велостійку. В результаті блокується рама й колесо велосипеда.

Щоб забрати велосипед з парковки потрібно подзвонити за тим самим номером, що зазначено на стійці, або просто набрати повтор на мобільному. Але в такому разі дзвінок повинен бути з того самого номеру, з якого дзвонили, коли ставили велосипед на парковку.

Велопарковки Bikeep абсолютно безкоштовні, тому Ви сплачуєте лише за дзвінок з мобільного телефону за тарифами оператора, який обслуговує даний номер.

23.06.2016 242
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!