За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Телевізор PANASONIC TX-40ASR650

img

Телевізор PANASONIC TX-40ASR650

Ефектна зовнішність

PANASONIC TX-40ASR650 виглядає неймовірно ефектно, завдяки тонкій сріблястій рамці навколо екрану і оригінальною підставці. Телевізор відмінно зібраний, на якість матеріалів також не доведеться скаржитися. Для користувачів, що віддають перевагу економити життєвий простір, передбачено VESA -кріплення (200х200 мм).

Телевізор PANASONIC TX-40ASR650

Яскравіше немає

40'' LCD-дисплей демонструє яскраву, насичену «картинку» (1920х1080). Висока контрастність робить зображення різким, а мерехтлива підсвічування мінімізує змазування.

Без затримок

Потужний 2-ядерний процесор забезпечує швидку обробку даних. Приміром, дозволяє запускати кілька веб-сторінок, багатозадачність. За відпрацювання динамічних сцен відповідає технологія BLS з найвищим показником частоти оновлення - 1200 Гц.

Телевізор PANASONIC TX-40ASR650

3D

TX-40ASR650 оснащений активним 3D. Насолоджуйтесь «тривимірними» картинками прямо на своєму дивані, причому можете робити це годинами - навантаження на очі в цей час мінімальна.

«Розумний» інтерфейс

У нетрях інтелектуальних телевізорів легко заплутатися, тому творці TX-40ASR650 передбачили цілий арсенал підказок (MyStream) щодо відео за запитом, пошуку контенту в Мережі та ін. Плюс ви зможете персоналізувати початковий екран «під себе», додавши улюблені телепередачі, посилання на обрані ресурси.

Телевізор PANASONIC TX-40ASR650

Голосове управління

Скористайтеся голосовим управлінням, щоб спростити налаштування і пошук контенту. Завдяки сенсорному пульту ДУ з вбудованим мікрофоном, телевізор Panasonic розуміє і голосові команди, і торкання пальців.

Дистанційний обмін

Як вам ідея читати SMS на телевізорі? Тоді відправляйте на TX-40ASR650 відеонапомінанія і SMS-ки. Правда, телевізор повинен бути підключеним до мережі. Ця функція підтримується тільки пристроями під iOS, починаючи з версії 5.0.1.

Телевізор PANASONIC TX-40ASR650

Низьке енергоспоживання

Застосування D-LED підсвічування дозволило знизити енергоспоживання TX-40ASR650 на 30% у порівнянні з минулими моделями виробника.

03.02.2015 36
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!