За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SVEN GD-401: ультратонка, ультрасучасна гарнітура

img

Як говориться, зручність полягає в дрібницях. А якщо крім комфорту речі несуть в собі ще й естетичну складову, то це приносить подвійне задоволення. Напевно, саме цим керувалися інженери компанії SVEN створюючи дротову моногарнітура GD-401.

Взявши її до рук, деякі можуть засмутитися, так як навушник всього один, а значить про стерео можна забути. Для меломанів, це великий мінус. Але ж SVEN GD-401 і не призначена для використання в якості модних навушників для прослуховування плеєра. Її головне завдання допомогти вам спілкуватися сидячи за комп'ютером в Skype або іншому сервісі Інтернет-телефонії, вдома, в офісі або call-центрі.

Неймовірно легка, проста конструкція гарнітури настільки зручна в носінні, що ви можете забути про неї. Але, варто пам'ятати, що SVEN GD-401 таки провідний навушник. І хоч 1,8 м довжини шнура достатньо для комфортної роботи біля ПК, далеко піти вам все одно не вдасться. Якщо ж такий довгий кабель вам не потрібен, то можна скористатися зручним механізмом, який швидко змотає зайвий провід в зручну маленьку котушку.

гарнитура SVEN GD-401

Що стосується якості звучання, то дана модель володіє чітким і гучним динаміком з діапазоном частот від 20 до 20 кГц, який має м'яку гумову накладку-вкладиш для вуха. У підсумку звук за якістю не поступається своїм «стерео братам», а вакуумний навушник глушить всі зовнішні шуми, щоб ви не відволікалися і чули тільки співрозмовника.

Мікрофон тут має всеспрямовану форму і вбудовану систему шумозаглушення, тому співрозмовник зможе почути вас завжди і скрізь.

Підключення цієї моно гарнітури виконується за допомогою пари стандартних 3,5 мм штекерів: один - для навушника, інший - для мікрофону.

Висновок:

Як бачите, гарнітура SVEN GD-401 вийшла маленька, та молодецькі.

Це досить просте зовні пристосування допоможе зробити ваше спілкування зручним як для вас, так і для вашого співрозмовника. До того ж за досить приємною ціною.

06.04.2014 66
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!