За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Сканер EPSON GT-S85 (B11B203301)

img

EPSON GT-S85

Плюс продуктивність, мінус витрати

Офісний сканер EPSON GT-S85, це незамінний помічник для підприємства. Трохи місця для установки, вільна мережева розетка - і потоки інформації всередині компанії збільшаться в рази. Переклад паперової документації в електронний вигляд, а також можливість перенести на ПК накладні, квитанції та довідки - все це і багато іншого під силу цьому компактному влаштуванню.

Безкомпромісна продуктивність

GT-S85 - це ще й справжній офісний «трудівник», що володіє високою швидкістю сканування: 40 аркушів А4 в хвилину при дозволі 200 dpi і 80 аркушів (!) при монохромному скануванні. Максимально-допустиме дозвіл - 600 dpi. Лоток автоподачи розрахований на 75 аркушів.

EPSON GT-S85

3 тис. Сторінок в день

Показники навантаження сканера здивують найзакореніліших офісних «вовків» - пристрій без проблем сканує до 3 тис. сторінок в день.

Скануйте все

Агрегат розпізнає практично будь-які носії інформації. Це можуть бути документи А4, візитки, пластикові картки (до 1,5 мм), документи А3, включаючи і дуже старі.

Ультразвуковий датчик

Спеціальний ультразвуковий датчик відповідає за збільшення продуктивності сканера. При великому обсязі робіт він інформує про злиплих сторінках звуковим сигналом, тим самим виключаючи неточності і помилки.

EPSON GT-S85

Ready Scan

«Прокидається» сканер миттєво, завдяки технології Ready Scan.

Набір ПО в комплекті

Набір фірмового софта включає все необхідне для повноцінної роботи: програми для створення архівів, перетворення інформації з візиток в базу даних, ПО для розпізнавання і редагування документів на більш ніж 150 мовами.

11.11.2014 77
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!