За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Перші перегони дронів в Києві

img

Ви коли-небудь чули про чемпіонати з перегонів дронів? А, тим не менш, в Києві пройшов перший етап такого змагання. Детальніше в BRAIN-Гіді.

На ВДНГ в рамках фестивалю Kyiv Maker Faire пройшли перші великі гонки квадрокоптерів ліги «Rotor GP» в Україні. І хоча весь світ вже давно фанатіє від подібних заходів, де існують безліч різних чемпіонатів із зірковими командами і титульними спонсорами, в Україні ця культура лише зароджується.

Перший етап Rotor GP включав гонки 24 пілотів. Довжина траси польоту склала 600 метрів. Кваліфікація, за результатами якої в гонки пройшли 16 пілотів, не пройшла без пригод. Було зафіксовано аж 48 своєрідних аварій, адже дрони то постійно заплутувалися в прапорах, збиваючись з траєкторії польоту, то застрявали в ялинках.

Подібні гонки, це чудове видовище з настанням темного часу доби. Завдяки світлодіодному підсвічуванню траси гонка перетворюється у щось дивовижне. До того ж кожен дрон має свою кольорову ілюмінацію. Словами це не передати.

Наступний етап пройде у Львові. Всього буде 7 етапів змагань в класі 250 ліги Rotor GP по всій Україні. А фінал відбудеться в жовтні в Києві.

01.06.2016 201
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!