За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

DJI Spark: огляд найслухнянішого квадрокоптера

img

DJI створили Spark для масового споживача, для нас з вами. Але кому охота морочитися над навчанням керуванню безпілотним літальним засобом? Для нас же головне без проблем отримувати відмінні фотографії у найнеймовірніших ракурсах і знімати захоплюючий дух відео.

Перш ніж почати наш огляд ми впевнено заявляємо, що зрозуміти, що ж таке DJI Spark і оцінити його можливості можна лише наживо. Ніякі картинки або відео вам не передадуть ті емоції, які викликає цей квадрокоптер.

DJI створили Spark для масового споживача, для нас з вами. Але кому охота морочитися над навчанням керуванню безпілотним літальним засобом? Для нас же головне без проблем отримувати відмінні фотографії у найнеймовірніших ракурсах і знімати захоплюючий дух відео.

Тому DJI Spark був с самого початку навчений слухняно виконувати всі ваші команди, як тренований пес. Не вірите? Читайте про це далі в нашому огляді.

DJI Spark керується за допомогою жестів!

DJI Spark відмінно розуміє жести. Єдине, що вам потрібно так це включити його. Робиться це дуже просто -  простягаєте руку і ставите квадрокоптер на неї. Далі запускаєте його, натиснувши на спеціальну кнопку в задній частині пристрою. Ось і все, дрон миттєво злітає і зависає прямо перед вами. Оце так диво! Ніби ви юний Енакін Скайвокер з саги про Зоряні війни.

Далі все ще простіше. Поведіть рукою вправо – і квадрокоптер слухняно прослідує за вами.

Потрібно зняти селфі? Немає нічого простіше. Треба лише помахати дрону, і він тут же злетить над вами на висоту три метри і зависне слухняно чекаючи від вас команду «Зняти». Для дрона вона виглядає наступним чином: зробіть знак рамки з чотирьох пальців. Ось і все, зворотний відлік пішов: три, дві, одна секунда – Знято!

Якщо потрібно переміститися в інше місце?

Якщо ж вам потрібно змінити місце зйомки, то просто вирушайте прямо туди. А як же DJI Spark? Не бійтеся, він розумний дорогу і сам знайде. Вірніше, дорогу йому вкажите ви, адже квадрокоптер буде слухняно слідувати за вами. До того ж вам не обов'язково йти повільно, сміливо крокуйте і навіть можете бігти або їхати на велосипеді, скейті, гіроборді або моноколесі - Spark від вас не відстане.

Як повернути квадрокоптер після польоту?

Повернути квадрокоптер після польоту теж нескладно. Просто помахайте руками над головою – і він одразу примчить і зависне перед вами, чекаючи подальших команд. А після закінчення фотосесії просто простягніть долоню під квадрокоптер і він слухняно сяде на неї, вимкнувши двигуни.

Але ви також можете керувати «Спарком» зі свого смартфона або планшета. Про це читайте далі.

Як керувати квадрокоптером зі смартфона або планшета?

Щоб керувати квадрокоптером зі смартфона або планшета потрібно завантажити спеціальний мобільний додаток DJI GO 4. Однак цей спосіб перетворює дрон в більш досконалий пристрій. Адже ви як би прокачуєте його, як в іграх.

Так, наприклад, дрон зможе літати вже на відстані до ста метрів. Це вже набагато серйозніше, ніж три метри при керуванні жестами.

Автоматичні режими

Також з'являється безліч різних автоматичних режимів, які працюють без вашої участі. Наприклад, якщо вам потрібно, щоб «Спарк» злетів вертикально подібно ракеті, а камера при цьому була спрямована вниз, то вибирайте режим «Rocket».

У режимі «Dronie» квадрокоптер злітає вгору по діагоналі, а камера при цьому зафіксована на конкретному об'єкті.

Режим «Helix» передбачає зліт дрона по спіралі навколо конкретного об'єкта.

А якщо вам необхідно, щоб квадрокоптер кружляв навколо цього об'єкта, то вибирайте режим «Circle».

Вибравши режим «Pano» квадрокоптер автоматично зробить панорамний знімок.

А якщо потрібен кадр з розмитим фоном, як роблять дзеркальні фотоапарати, то з цим вам допоможе режим «ShallowFocus».

Також якщо ви керуєте дроном не жестами, то можете вибрати на екрані свого мобільного пристрою будь-яку точку і відправити його туди. Ця функція називається TapFly.

Раніше такий пілотаж любителям, а тим паче новачкам був недоступний. Адже цьому треба вчитися. Але з появою DJI Spark всі ці навички стали не потрібні, адже простіше натиснути на кнопку на екрані смартфона або планшета. Так що його здолає будь-який: від дитини до користувача у віці.

А як щодо зйомки під час вітру?

Якщо ж мова йде про невеликі, хоч і різкі пориви вітру, то «Спарк» з ними впорається. Ну а якщо ви збираєтеся знімати в ураган, то тут ніхто не встоїть.

Керування за допомогою пульта

Пульт, як правило у нас асоціюється з чимось просунутим. Ось і у випадку з DJI Spark керування з пульта збільшує дальність зв'язку з дроном до двох кілометрів! Це вже скидається на такого монстра як DJI Mavic. Навіть краще – адже «Мавік» зовсім не компактний.

В даному випадку «Спарк» може вже показати себе в спортивному режимі і на великій швидкості. Для цього потрібно лише встановити повзунок на пульті в спеціальне положення.

На скільки вистачає одного заряду?

Виробник оснастив DJI Spark ємним акумулятором. Одного заряду вистачить на політ протягом п'ятнадцяти хвилин. Щоб зарядити квадрокоптер не потрібно виймати батарею, адже для цього є порт micro-USB. До того ж ви можете прикупити зовнішню батарею, і тоді можливості мобільності дрона стануть безмежними.

Висновки

Загалом, DJI Spark вийшов справжнім дроном-другом. Адже завдяки його кмітливості Ви не будете відволікатися на його пошуки і маневри. Цей квадрокоптер є самим слухняним у всіх сенсах цього слова.

Адже завдяки продуманій системі тривимірного позиціонування при зльоті «Спарк» запам'ятовує ландшафт під собою і потім використовує ці дані для того, щоб повернутися до точки злету. До того ж він вміло розрізняє перешкоди під час польоту, адже він оснащений спеціальними датчиками, які здатні визначити перешкоду на відстані до п'яти метрів.

20.08.2017 1210
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!