За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ТОП 15 корпусів для ПК - Рейтинг моделей 2024 року

img

Хороший корпус для ПК убезпечує ваші комплектуючі та допомагає організувати правильну циркуляцію повітря всередині для їх охолодження. Це його основна функція. Існує думка, що корпус можна купувати "на решту", аби за параметрами підходив під підібране залізо, але ми, в редакції Brain, з таким підходом не згодні, адже конструкція корпусу і його можливості з охолодження істотно впливають на термін життя комплектуючих і комфорт під час їх обслуговування.

У кожному сегменті є як гідні корпуси для ПК, так і моделі, що не до кінця виправдовують свою вартість. Щоб спростити нашим читачам вибір ми склали рейтинг найкращих корпусів у трьох цінових сегментах.

 

 


Бюджетні корпуси для ПК

Для цього сегмента ми відбирали корпуси з вартістю до 1800 грн (приблизно 50$). Щоб надати користувачеві альтернативу, ми включили сюди як універсальні моделі (Miditower, Minitower) так і вертикальні та кубічні, що підійдуть для компактних офісних комп'ютерів. 

Майте на увазі, що комплектні кулери в корпусах цього сегмента майже завжди досить бюджетні.


 

VINGA CS113-400W

VINGA CS113-400W

Відкриває бюджетний сегмент модель від бренду Vinga, яка призначена для офісних ПК невисокої продуктивності. Видає цю спеціалізацію комплектний блок живлення на 400 Вт. Такої потужності БЖ з лишком вистачить для будь-якого ПК з 4-6 ядерним процесором і інтегрованою відеокартою.

Корпус виконаний у типорозмірі Miditower і розрахований на материнські плати ATX. У нього можна встановити кулер для процесора заввишки до 165 мм і відеокарту завдовжки до 290 мм (проте врахуйте, що потужності вбудованого БЖ вистачить тільки для наймолодших моделей дискретних відеокарт). 

Вентиляторів у комплекті немає. На передній панелі передбачено кріплення під два 120мм пропелери і одне таке ж кріплення є на задній стінці. Стінки досить тонкі - 0,45 мм. Якість обробки всіх поверхонь задовільна, гострих країв немає. Бічні кришки виконані з пластику і металу. Кріпляться гвинтами з "баранчиками".

Рекомендуємо як непогане бюджетне рішення для офісних і домашніх ПК.

 

Плюси

Мінуси

Комплектний блок живлення

Досить тонкі стінки корпусу - 0,45 мм

Непогана якість матеріалів

 

 

1STPLAYER B4-M-1A2

1STPLAYER B4-M-1A2

Наступний корпус у бюджетному сегменті від бренду 1stPlayer. Мова про модель B4-M-1A2, універсальний кейс для складання практично будь-якого ПК. Розташування блока живлення нижнє, сам блок живлення в комплект не входить.

Корпус виконаний у типорозмірі Minitower і передбачає настільне розміщення. У нього можна встановити материнські плати у форм-факторах: Micro ATX і Mini ITX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 300 мм, висота процесорного кулера - 165 мм. 

Корпус непогано оброблений всередині, на передній панелі розташований сітчастий фільтр. Металевий сітчастий фільтр встановлено під блоком живлення. На верхній панелі пильовика немає. 

На задній стінці встановлено один 120 мм кулер. Також можна додати два кулери 120 мм на верхню і два на фронтальну панель. Бічна кришка із загартованого скла, що в такому бюджеті рідкість, але скло тонке (3 мм). Кришка кріпиться гвинтами з баранчиками. У підсумку виходить доступний, універсальний корпус, з деякими компромісами.

 

Плюси

Мінуси

Попередньо встановлений кулер на задній стінці

Немає пильовика на верхній панелі

Бічна кришка із загартованого скла

 

 

GAMEMAX ST-610W

GAMEMAX ST-610W

Останній "офісник" у цьому сегменті це корпус ST-610W від бренду Gamemax. Це вертикальний кейс із вбудованим блоком живлення на 300 Вт. Корпус дуже тонкий, його загальна товщина 99 мм, а допустима висота процесорного кулера - 80 мм.  На фронтальній панелі розташована кнопка живлення, два USB 2.0 і два аудіороз'єми. Кулер всього один, на 80 мм на фронтальній панелі. Він накритий легкознімним магнітним фільтром. 

Корпус білого кольору, що для багатьох буде важливо, оскільки дасть змогу витримати певний візуальний стиль. Усередині все добре підігнано, збирати зручно. Непогане, красиве і компактне рішення для офісу. 

 

Плюси

Мінуси

Гарний і компактний корпус для офісного ПК

Застарілий USB 2.0 на передній панелі

Досить якісна збірка

 

 

GAMEMAX INFINITY MINI WHITE

GAMEMAX INFINITY MINI WHITE

Наступний корпус у нашому сегменті підійде для складання ПК із дискретною відеокартою. З першого погляду на нього досвідчений збирач комп'ютерів розуміє - це бюджетне наслідування на один із топових "акваріумів" бренду Lian-Li. Звісно, оригінал коштує понад 7000 грн і у користувача резонно виникає питання - як Gamemax домоглися такого зниження вартості. 

І перший момент - це вага, яка становить 3,6 кг. Схожа модель від Lian-Li важить майже 9 кг. Зіставивши вагу, нескладно зрозуміти, що у версії від Gamemax набагато тонші стінки і менша товщина гартованого скла на бічній кришці. Також тут досить тонкі силіконові демпфери, які допомагають конструкції гасити вібрацію.

Корпус належить до типорозміру Minitower і в нього можуть поміститься досить габаритні комплектуючі. Підтримуються материнські плати у форм-факторах ITX і Flex ATX

Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 330 мм, висота процесорного кулера - 155 мм. Всього на корпусі можна розмістити до 8-ми кулерів. У комплекті їх немає. Кабель-менеджмент продуманий, збирати в ньому досить зручно.

У підсумку ми маємо корпус із не найпреміальніших матеріалів, до якого водночас доведеться докуповувати кулери, проте має він чудовий вигляд і коштує недорого. Ми вважаємо, що за 1800 грн це одна з найкращих пропозицій на ринку за свій прайс.

 

Плюси

Мінуси

Напрочуд гарний дизайн 

Досить тонкий метал стінок

Відносно просторий корпус

 

 

COUGAR MX330-G

COUGAR MX330-G

Замикає бюджетний сегмент вельми гідна модель MX330-G від бренду Cougar. Він припаде до душі любителям класичного, суворого дизайну, без будь-яких витербеньок. Це Miditower, що тяжіє до підвищеної компактності, розрахований на материнські плати ATX і mini ITX з нижнім розташуванням блока живлення. Тут є магнітні пилові фільтри на верхній панелі, а також на секції під блоком живлення. На фронтальній панелі фільтр сітчастий, щоб його почистити потрібно відклацнути 6 засувок - не найзручніша для обслуговування реалізація. 

Щодо комплектуючих: максимальна висота вежі кулерного процесора - 155 мм, максимальна довжина відеокарти - 350 мм. Усередині корпусу, на задній стінці, встановлений єдиний комплектний кулер на 120 мм, ще 4 таких самих кулери можна додати самостійно: два на верхню панель, два на фронтальну. 

Вентиляція всередині корпусу вельми ефективна, в ігрових ПК середньо-високої продуктивності жодних проблем з охолодженням не виникне, а для топових комп'ютерів, очевидно, користувач віддасть перевагу корпусу класом вище. 

У підсумку, рекомендуємо як добротне і надійне рішення для будь-яких ПК із продуктивними комплектуючими в межах бюджету. 

 

Плюси

Мінуси

Матеріали непоганої якості, товсте (5 мм) загартоване скло на кришці

Усього один кулер у комплекті

Хороша продувність

 

 


Середньо бюджетні корпуси для ПК

Корпуси представлені в цьому сегменті коштують від 1800 до 5000 грн. Варто зазначити, що всі вони підходять для складання продуктивних ігрових або професійних ПК, оскільки дають змогу встановити довгі (і відповідно продуктивні) відеокарти, а також системи рідинного охолодження. 

У цьому сегменті ми віддавали перевагу корпусам з:

  • досить товстими стінками (що знизить рівень шуму за рахунок зниження вібрації);
  • добре продуманою архітектурою. У таких корпусах зручно збирати й обслуговувати комп'ютер;
  • хорошою "продувністю".

 

VINGA PILLAR WHITE

VINGA PILLAR WHITE

Середньо бюджетний сегмент відкриває чудовий корпус від бренду Vinga, який потрапляє до нашого рейтингу не перший рік. У 2024 нічого не змінилося - у ньому так само зручно збирати, він красивий, просторий і практичний. 

Корпус виконаний у типорозмірі Miditower, він здатний вмістити найбільші материнські плати форм-фактора Extended-ATX. На задній стінці розташований армований майданчик під бекплейт материнської плати - це буде корисно для встановлення масивного баштового кулера. Максимальна допустима висота такої "вежі" - 165 мм, довжина відеокарти - 350 мм. Що цікаво, встановлення СВО на передню панель ніяк не вплине на допустиму довжину відеокарти. 

Усього в корпус можна встановити до 8 вентиляторів: фронтальна панель 3 x 120 мм/2 x 140 мм, верхня - 3 x 120 мм, задня стінка - 2 x 120 мм. Кулери в комплект не входять. На передній і верхній панелі встановлені легкознімні магнітні пилові фільтри. Схожий фільтр є внизу під блоком живлення. 

Якість збірки корпусу і обробки на висоті. Усі технологічні отвори захищені гумовими манжетами, незакриті кромки завальцьовані, на каналах під укладання кабелю передбачені стяжки на липучках. Збирати в корпусі вкрай комфортно. Рекомендуємо цю модель як бюджетну альтернативу для абсолютно будь-яких ПК. 

 

Плюси

Мінуси

Відмінна якість збірки і матеріалів

У деяких моделях передня панель занадто щільно підігнана, тому її може бути складно зняти

Можна встановити до 8 вентиляторів

 

Функціональний і простий дизайн

 

 

DEEPCOOL MACUBE 110 WH

DEEPCOOL MACUBE 110 WH

Наступний корпус, який ми відібрали для середньо-бюджетного сегмента - це Macube 110 від бренду Deepcool. Це настільний кейс у типорозмірі Minitower розрахований на материнські плати Micro ATX. При відносно компактних розмірах корпус важить 6,2 кг, що побічно свідчить нам, про досить товсті стінки і масивне загартоване скло на кришці. Сама бічна кришка утримується потужним магнітом, щоб її зручніше було знімати, вона оснащена невеликою ручкою. 

Передня панель перфорована тільки по краях, і це явно зроблено на догоду дизайну. Шкода тільки що від цього трохи страждає забір повітря. У комплекті всього один 120 мм кулер встановлений на задній стінці. Додатково можна встановити ще чотири: два на верхню кришку, два під фронтальну панель. Верхня панель закрита магнітним пиловим фільтром, на фронтальній панелі і під блоком живлення фільтри сітчасті. Максимальна висота процесорного кулера - 165 мм, максимальна довжина відеокарти - 320 мм.

Корпус має чудовий вигляд, усередині, простір грамотно зоновано, технологічні отвори завальцьовані, є хомути для прокладки кабелів. Збирати в ньому зручно, так само як і проводити обслуговування згодом. Якщо вам потрібен відносно доступний і симпатичний корпус, який не займе багато місця на столі - рекомендуємо. 

 

Плюси

Мінуси

Лаконічний і функціональний дизайн

Частково перфорована передня панель

Якісні матеріали, масивні стінки і кришка із загартованого скла

 

 

CORSAIR 220T RGB AIRFLOW WHITE

CORSAIR 220T RGB AIRFLOW WHITE

Порівняно недорогі геймерські корпуси з RGB-підсвічуванням - дуже конкурентна ніша. І часто виробники економлять на якості на догоду більш привабливої ціни. Однак кейс від Corsair 220T RGB AIRFLOW AIRFLOW WHITE, на думку редакції Brain, став гарним прикладом того, як можна збалансувати вартість і якість виконання.

Це класичний Miditower розрахований на материнські плати до типорозміру ATX включно. Максимальна висота процесорного кулера - 160 мм, максимальна довжина відеокарти - 300 мм. Фронтальна панель повністю перфорована, під перфорацією розташований сітчастий фільтр (його легко зняти, як і саму панель). На передній панелі встановлено три комплектні кулери діаметром 120 мм. Ще два кулери по 120 мм можна додати на верхню панель (закриту магнітним пиловим фільтром) і один на задню стінку. 

Попередньо встановлений у корпусі RGB-контролер підсвічування стане в пригоді вам навіть якщо на вашій материнській платі немає RGB-роз'ємів. Щоб усе запрацювало, досить просто під'єднатися до вільної гребінки USB 2.0 на материнці, і керувати підсвічуванням можна буде за допомогою утиліти iCUE, що працює на всіх популярних ОС. На передній панелі перфорація обігрує логотип бренду, який має дуже гарний вигляд з увімкненим підсвічуванням.

При цьому корпус на 100% функціональний і явної економії на матеріалах не помітно. Метал товстий, скрізь встановлені гасителі вібрації, збирати зручно, задирок і необроблених країв усередині немає. Якщо ви поціновувач красивого підсвічування - рекомендуємо. 

 

Плюси

Мінуси

Цікавий дизайн. Підсвічування органічно інтегроване в перфорацію фронтальної панелі

Мало місця в нішах для кабель менеджменту

Якісні матеріали

 

 

DEEPCOOL MATREXX 70 ADD-RGB 3F

DEEPCOOL MATREXX 70 ADD-RGB 3F

Сучасний тренд на "акваріуми" не враховує тільки одного - зв'язок флагманських процесорів і флагманських відеокарт, які виділяють величезну кількість тепла. В "акваріумах" забір повітря обмежений верхніми і задніми стінками, а "скло" на бічній і передній панелі має для цієї мети лише невеликі щілини. Проте "акваріум" це красиво, тому якщо ви не збираєте супер продуктивний галактичний космоліт - MATREXX 70 ADD-RGB 3F стане чудовим вибором. 

Це просторий Miditower, розрахований на найбільші материнські плати Extended ATX. У корпус можна встановити процесорний кулер заввишки до 170 мм і відеокарту завдовжки до 380 мм. На передній панелі встановлено три 120 мм кулери і один такий самий на задній стінці. Ще три 120 мм вертушки можна додати на верхню панель, закриту магнітним фільтром. Комплектні кулери працюють на FDB підшипниках і оснащені RGB-підсвічуванням. 

Матеріали корпусу досить добротні. Метал каркаса і стінок має товщину 0,7-0,9 мм, усі технологічні отвори завальцьовані і закриті манжетами, скрізь де потрібно є антивібраційні демпфери. Збирати зручно, зручно обслуговувати. Причепитися можна хіба що до передньої панелі, на якій є всього 3 вузькі щілини по краях для забору повітря. 

Так що рекомендуємо для середньо-продуктивних ПК, тому що для флагманських комплектуючих інтенсивності циркуляції повітря може не вистачити.

 

Плюси

Мінуси

Висока якість матеріалів, масивне загартоване скло і товсті стінки (0,7-0,9 мм)

Передня панель перфорована тільки по краях, що може позначитися на ефективності охолодження

4 попередньо встановлені кулери з гідродинамічними підшипниками і RGB-підсвіткою

 

Чудовий дизайн

 

 

LIAN LI LANCOOL II MESH ARGB WHITE

LIAN LI LANCOOL II MESH ARGB WHITE

Бренд Lian Li вважається одним із законодавців моди серед виробників корпусів для ПК. Наш середньо бюджетний сегмент замикає модель 2021 LANCOOL II MESH ARGB, яка досі залишається актуальною, крім того, за останній час вона подешевшала приблизно на 1000-1500 грн. 

Це Miditower здатний прийняти на борт материнські плати у форм-факторі Extended ATX. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера 175 мм, довжина відеокарти до 385 мм. Бічні стінки з розжареного скла з окремим сегментом закритим магнітним фільтром. Такі ж магнітні фільтри є на передній і верхній панелях, а також під блоком живлення. Простір усередині зоновано, кошики для накопичувачів модульні, є спеціальні відсіки для кабель менеджменту. Майже всі елементи утримуються магнітами і напрямними, гвинтових з'єднань дуже мало.

Корпус оснащений LED-підсвічуванням, яке досить просто підключати. Його можна регулювати як в ОС так і в BIOS. Матеріали та виконання на висоті. Рекомендуємо як універсальне рішення для комп'ютера з флагманськими комплектуючими, що вимагають хорошої продувності.

 

Плюси

Мінуси

Приємний дизайн, висока якість матеріалів

Істотних мінусів немає

Еталонна продувність 

 

Практично немає гвинтів, більшість деталей утримуються магнітами

 

 


Топові корпуси для ПК

У цей сегмент увійшли корпуси вартістю від 5000 і до стратосфери. Від середнього бюджету топи відрізняються значно якіснішою обробкою, матеріалами, оригінальним дизайном і часто мають модульну структуру окремих блоків. Будь-який із топових корпусів має гнізда та майданчики для встановлення кастомної системи водяного охолодження.


 

THERMALTAKE DIVIDER 300 WHITE WINDOW RGB

THERMALTAKE DIVIDER 300 WHITE WINDOW RGB

Відкриває топ-сегмент корпусів модель від бренду ThermalTake в типорозмірі Miditower. Divider 300 White window RGB підтримує материнські плати форм-фактора ATX і більш компактні. Тут оригінальний механізм кріплення бічних кришок - їх утримують потужні магніти, а гвинтів немає. Кожна бічна стінка складається з двох трикутних сегментів, їх можна знімати окремо один від одного. 

Корпус підтримує процесорні кулери висотою до 145 мм і відеокарти довжиною до 360 мм. До комплекту входять чотири 120 мм кулери ThermalTake, три з них попередньо встановлено на передній панелі й один на задній стінці. Усього в корпус можна встановити до 8 кулерів по 120 мм кожен. Усі пилові фільтри знімні та на магнітах. 

Вище кишені для накопичувачів передбачено монтажний майданчик для помпи кастомної СРО. 

Корпус важить 8,7 кг, що побічно говорить нам про досить товстий метал стінок. Він зібраний дуже щільно, не люфтить, не скрипить. Усередині всі поверхні оброблені ідеально, причепитися можна хіба що до того, що частина технологічних отворів не оснащена гумовими манжетами. Рекомендуємо для складання будь-яких ПК з комплектуючими відповідного розміру.

 

Плюси

Мінуси

Зручний механізм для відкриття бічних кришок

Не всі технологічні отвори прогумовані

Підтримує довгі відеокарти

 

Спеціальний роз'єм для помпи СРО

 

 

NZXT H7 FLOW RGB 2023 EDITION

NZXT H7 FLOW RGB 2023 EDITION

Бренд NZXT відомий як виробник топових корпусів і систем охолодження. У наш рейтинг потрапив H7 FLOW RGB RGB 2023 EDITION як приклад чудового універсального кейса з преміальних матеріалів із RGB-підсвічуванням.

Корпус виконаний у типорозмірі Miditower і здатний прийняти на борт материнські плати до ATX включно. Він підтримує встановлення процесорних кулерів заввишки до 185 мм і відеокарт завдовжки до 400 мм, тобто найгабаритніші з наявних на ринку комплектуючих. 

У комплект входять чотири 140 мм кулери на гідродинамічних підшипниках із RGB-підсвіткою. Три з них змонтовані на передній панелі й один на задній стінці. На верхню панель можна додати ще три таких самих вентилятори. Верхня панель закрита магнітним фільтром, а передня легкознімним сітчастим. Магнітний фільтр також встановлено знизу під блоком живлення. 

У корпусі передбачено ніші зі стяжками для кабель-менеджменту, усі технологічні отвори захищені гумовими манжетами. Товщина металевих стінок близько 1 мм. Бічна кришка на магнітах і напрямних, оснащена безгвинтовим кріпленням. Збирати в корпусі дуже зручно, так само як і обслуговувати його. Рекомендуємо як надійне рішення для комп'ютерів із найгабаритнішими комплектуючими, що вимагають серйозного охолодження. 

 

Плюси

Мінуси

Підтримує максимально довгі відеокарти

З огляду на вартість і якість їх немає

Преміальні матеріали, низький рівень шуму

 

Відмінна продувність

 

 

RAZER TOMAHAWK MINI-ITX

RAZER TOMAHAWK MINI-ITX

Компактні корпуси форм-фактора Mini Tower вельми популярні у геймерів останнім часом. Дійсно, який сенс купувати гарний геймерський корпус із підсвічуванням, якщо він стоятиме під ногами. "Компакти" не займуть багато місця на столі, і, водночас, здатні вмістити в себе досить габаритні комплектуючі. Хорошим прикладом такого кейса є стильний чорний TOMAHAWK MINI-ITX від бренду Razer.

Корпус здатний прийняти материнські плати у форм-факторах Mini ITX або Mini DTX, відеокарти завдовжки до 320 мм і кулерні процесори з висотою до 155 мм (хоча в подібні корпуси найчастіше встановлюють двосекційну "водянку"). Усередині корпус повністю модульний, секції можна переміщати і змінювати їхнє компонування, на блоках є ніші для кабель-менеджменту. 

Кулер у комплекті всього один, на 120 мм, ще 5 таких можна додати на фронтальну і верхню панель. Усі фільтри магнітні. Підсвічування налаштовується і управляється як через ОС, так і через BIOS. 

У підсумку вийшов компактний ігровий корпус із преміальних матеріалів із підсвічуванням, у якому вкрай зручно збирати. 

 

Плюси

Мінуси

Компактний корпус здатний прийняти досить габаритні комплектуючі

Усього один кулер у комплекті

Преміальні матеріали, значна товщина металу

 

Приємний дизайн

 

 

DEEPCOOL MORPHEUS WHITE

DEEPCOOL MORPHEUS WHITE

Новинка 2024 року корпус MORPHEUS від бренду Deepcool сподобається тим, хто збирає комп'ютер із флагманськими комплектуючими. Повноцінний Full Tower здатний прийняти всередину материнські плати ATX, процесорні "вежі" до 180 мм і відеокарти довжиною до 480 мм (таких довгих відеокарт поки що немає на ринку). Тут є монтажний майданчик для помпи кастомної СВО, зручні модульні відсіки для накопичувачів і вбудований реобас (модуль управління кулерами). Корпус важить 15,5 кг, зроблений із товстого металу, якість обробки ідеальна, є стяжки і липучки для кабель-менеджменту. У комплекті 3 кулери діаметром 140 мм на гідродинамічних підшипниках. Додатково можна встановити ще 4 таких самих кулери, 3 на верхню панель і один на задню стінку. 

У підсумку вийшов чудовий корпус для топового ПК під будь-які завдання. Так, коштує він недешево, але тут є все необхідне для охолодження найгарячіших процесорів і відеокарт.

 

Плюси

Мінуси

Просторий корпус здатний прийняти найгабаритніші комплектуючі

Вартість

Дуже товстий метал стінок, преміальні матеріали, щільне складання

 

Низький рівень шуму

 

 

THERMALTAKE LEVEL 20 HT TG BLACK EDITION 4

THERMALTAKE LEVEL 20 HT TG BLACK EDITION 4

Якщо навіть у попередньому корпусі вам не вистачить місця для того, щоб осягнути неосяжне, вам сподобається Full Tower - акваріум від бренду Thermaltake

У нього можна встановити повноцінну кастомну СВО, процесорний кулер заввишки до 260 мм, і відеокарту довжиною до 400 мм. Також, він підтримує встановлення найгабаритніших блоків живлення - до 200 мм. У корпусі встановлено 2 кулери на 140 мм на нижній бічній панелі. Ще чотири аналогічні вентилятори можна встановити на верхню панель і задню (у цьому випадку бічну) стінку. 

Загартоване скло товсте, скрізь встановлені демпфери для гасіння вібрації, немає гвинтових з'єднань. Усі кришки на магнітах і напрямних. Топовий корпус для топових ПК.

 

Плюси

Мінуси

Преміальні матеріали

Усього два кулери в комплекті

Відмінна продувність

 

Підтримка найгабаритніших БЖ

 

 


Підсумки

При виборі корпусу для продуктивного ПК - передня панель має бути перфорована по всій площі. Така її конструкція забезпечує вільний доступ повітря з фронту, що дасть змогу організувати всередині ефективну вентиляцію. 

Також, якщо ви обираєте з кількох схожих корпусів, врахуйте наступні моменти:

  • що більше вільного простору всередині корпусу, то ефективніше продування;
  • рівень шуму залежить не тільки від якості вентиляторів, а й від товщини стінок корпусу. Що тонші стінки корпусу, то сильніші вібрації і, відповідно, гучність;
  • дизайн і підсвічування - приємні бонуси. Ми стоїмо на тому, щоб віддавати перевагу функціональності.
02.03.2024 2009
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!