За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Перше в світі телемовлення в 8K

img

Японія завжди була першопрохідцем в сфері різних інновацій та технологій. Ось і цього разу громадська телерадіокомпанія NHK почала перше в світі мовлення в революційному форматі 8К. Щоб Вам було зрозуміліше, це в 16 разів більше, ніж Full HD формат 1920 х 1080 пікселів. Доповнює таку нереально суперчітку картинку приголомшуюче звучання в форматі 22.2.

Японія завжди була першопрохідцем в сфері різних інновацій та технологій. Ось і цього разу громадська телерадіокомпанія NHK почала перше в світі мовлення в революційному форматі . Щоб Вам було зрозуміліше, це в 16 разів більше, ніж Full HD формат 1920 х 1080 пікселів. Доповнює таку нереально суперчітку картинку приголомшуюче звучання в форматі 22.2.

Перший такий телеканал Super Hi-Vision вже запущений в тестовому режимі і демонструє контент в роздільній здатності 7680 × 4320 пікселів! Мовлення каналу проходить з 10-00 до 17-00. Зауважимо, що подібних телеприймачів з такою якістю картинки поки ні у кого немає, так що NHK встановила в декількох містах величезні дисплеї і необхідне обладнання, щоб люди змогли дивитися Super Hi-Vision. Зокрема на них транслюється Олімпіада в Ріо.

Зауважимо, що телерадіокомпанія NHK першою стала транслювати контент в HD-форматі ще в далеких 1980-х роках, про що ми тоді навіть і не чули.

04.08.2016 209
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!