За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ТОП 12 моделей телевізорів – Рейтинг 2023 року

img

Щоб телевізор не створив вам неприємних сюрпризів, при виборі потрібно врахувати добрий десяток факторів. Якщо ви не хочете витрачати час на те, щоб розбиратися у нюансах, ознайомтеся з цим рейтингом.

Для топу ми відібрали 12 телевізорів, на які варто звернути увагу в 2023 році. До рейтингу потрапили моделі з різних цінових сегментів, щоб ви могли підібрати оптимальний девайс під ваш бюджет.

 

Якщо жодна з моделей вам не сподобається, допомогти в самостійному виборі може наша інструкція з вибору телевізора.

 

 


ТБ з діагоналлю до 50"

Не завжди для комфортного перегляду потрібен телевізор з великою діагоналлю. Якщо ви плануєте встановити його на відстані до 2 м від місця перегляду, цілком підійде модель з діагоналлю 50 дюймів або менше.

Доцільніше вибрати телевізор із меншою діагоналлю, але більшою роздільною здатністю. Так, моделі з діагоналлю до 24-40 дюймів видають гарну картинку навіть із роздільною здатністю FullHD. ТБ 40+" в FullHD можуть здатися "мильними", тому бажано вибирати 4К.

Не менш важливий критерій – тип матриці. Для бюджетних телевізорів достатню якість мають технології LED та LCD. Найпривабливішу картинку видають матриці QLED та OLED.


 

VINGA S32HD25B

VINGA S32HD25B

Vinga S32HD25B – 32-дюймовий LCD-телевізор з роздільною здатністю FullHD. Він підтримує SmartTV, тобто вам не потрібно додатково купувати ТВ-тюнер.

Сильною стороною девайса можна вважати підсвічування Direct LED, яке рідко використовується в бюджетному сегменті. Воно рівномірно розташоване по всій площі екрана, завдяки чому не з'являється пересвічених зон, як це відбувається у випадку використання Edge LED.

Також Vinga S32HD25B має чудову як для бюджетного телевізора контрастність – 3000:1. Завдяки цьому добре "читаються" навіть дрібні деталі картинки.

Модель Vinga S32HD25B має гарні базові характеристики, але не може похвалитися просунутим функціоналом. Зважаючи на це, його не варто розглядати як основний телевізор, проте він цілком підійде для невеликого приміщення типу кухні.

 

Плюси

Мінуси

ціна

 

Smart TV

 

підсвічування Direct LED

 

хороша контрастність

 

 

Kivi 43F750NB

Kivi 43F750NB

43-дюймовий телевізор з роздільною здатністю 1920×1080, створений на основі IPS-матриці. Саме використання цього типу матриці є основною перевагою даної моделі. Вона забезпечує чудові кути огляду (аж до 178°) і яскраву картинку. Також у IPS-екранів відносно швидкий відгук, і для телевізора Kivi 43F750NB він становить 6 мс, що буде плюсом при підключенні ігрової консолі.

Роз’ємів не багато, але достатньо для комфортного використання: є 2 HDMI, аудіовихід, порт для дротового інтернету, два виходи USB.

Звук від вбудованих колонок непоганий, і він підійде для повсякденного перегляду. А от якщо ви хочете повністю поринути в атмосферу фільму, то об’єму не вистачає. Для отримання об'ємного звуку можна вибрати сумісний саундбар.

Модель Kivi 43F750NB має гарне співвідношення ціни та якості картинки, тому її однозначно варто розглянути до покупки, якщо ви шукайте бюджетний телевізор

 

Плюси

Мінуси

хороша передача кольорів

 

Smart TV

 

непоганий звук

 

 

Vinga S50UHD25B

Vinga S50UHD25B

Vinga S50UHD25B – один з найбюджетніших 50-дюймових SmartTV-телевізорів з роздільною здатністю 4К. Він оснащений VA-матрицею, яка видає деталізовану, контрастну та насичену картинку, але для отримання оптимального зображення може знадобитися додаткове налаштування.

Приємним бонусом є використання операційної системи WebOS як на телевізорах LG. Багато користувачів відзначають, що вона має зручніше управління у порівнянні з AndroidTV. Також сильними сторонами WebOS є підтримка сервісу ThinQ для керування розумним будинком, а також голосове керування.

У комплекті з ТБ йде дуже зручний та високофункціональний пульт Magic Remote. Він має режим указки (на екрані з'являється курсор, який реагує на рухи пульта), колесо перемотування та багато інших фішок, яким можна присвятити окрему статтю.

Vinga S50UHD25B – це телевізор, який за свою ціну видає нехай і не ідеальну, але досить непогану картинку. А враховуючи широку діагональ, наявність Smart TV та непогану операційну систему ми можемо з упевненістю радити його до покупки.

 

Плюси

Мінуси

чудова ціна для 4К-телевізора

 

Smart TV

 

хороша картинка

 

рівномірне підсвічування

 

зручне керування

 

 

Samsung QE43Q60BAUXUA

Samsung QE43Q60BAUXUA

Samsung QE43Q60BAUXUA – телевізор з роздільною здатністю 4К та діагоналлю 43", оснащений матрицею QLED. Остання робить зображення надзвичайно насиченим і барвистим: кольоропередача відповідає стандарту 100%DCI-P3.

Якість зображення пов'язана не тільки з типом матриці. ТБ оснащений процесором Lite 4K, який відповідає за інтелектуальне налаштування: динамічно відрегулює яскравість, підлаштує звук, підбере оптимальні параметри для теплих і холодних кольорів.

Також варто згадати про непоганий об'ємний звук. Звичайно, він не зрівняється зі звучанням хорошої зовнішньої аудіосистеми, але й не змусить вас обов’язково її купувати.

ТБ працює на ОС Tizen. Вона має багато цікавих фішок. Наприклад, завдяки технології Multi-Link Screen можна розділити екран на 2 частини для одночасного відтворення кількох програм, що оцінять любителі спорту. Також варто згадати доступ до Samsung Gaming Hub – сервіс для хмарного геймінгу.

З приємних дрібниць можна відзначити без гвинтове кріплення ніжок. Вам не знадобляться інструменти, щоб забезпечити належну надійність та стійкість телевізора.

Якщо підсумувати: Samsung QE43Q60BAUXUA це один із найкращих телевізорів у категорії до 25 000 гривень. Він має відмінний екран, просунуту начинку та цікаві можливості ПЗ.

 

Плюси

Мінуси

QLED-матриця

висока вартість

Smart TV

 

динамічне налаштування

 

функціональна операційна система

 

 

LG 50NANO826QB

LG 50NANO826QB

LG 50NANO826QB – 50-дюймовий 4К-телевізор, в якому використовується матриця NanoCell. Дана технологія є аналогом розпіарених QLED-дисплеїв від Samsung, і видає таке ж насичене і яскраве зображення при будь-яких кутах огляду.

Окремо варто підкреслити точну передачу кольору. Традиційне RGB-підсвічування через принцип роботи може видавати некоректні кольори. Зазвичай, глядач не звертає на це уваги. Але варто поставити поруч телевізор LG із підтримкою технології Pure Colors, яка усуває некоректні RGB-сигнали, і різниця стає очевидною.

На якості картинки позитивно позначається технологія HDR 10 Pro, яка забезпечує покадрову обробку всіх типів контенту.

Також варто згадати, що керування здійснюється через пульт Magic Remote, про особливості якого ми згадували, коли розповідали про телевізор Vinga S50UHD25B.

 

Плюси

Мінуси

барвиста і насичена картинка

 

Smart TV

 

дуже зручний пульт ДК

 

матриця NanoCell

 

 

LG OLED48C2RLA

LG OLED48C2RLA

LG OLED48C2RLA – OLED-телевізор з роздільною здатністю 4К і діагоналлю 48". Матриця на органічних світлодіодах забезпечує чудову картинку, а підтримка технологій Dolby Vision IQ, HDR і Dolby Atmos доводить зображення до рівня кінотеатру. Причому картинка не страждає в динаміці: завдяки частоті обновления 120 Гц відеоряд не розвалюється через швидку зміну кадрів чи велику кількість спецефектів, що робить телевізор хорошим варіантом для перегляду екшн-фільмів та спорту.

Ще одна причина, через яку модель LG OLED48C2RLA опинилась у рейтингу – її начинка. А якщо бути максимально точним – процесор α5 Gen5 4K. Його головною особливістю є те, що в ньому реалізовано низку інструментів покращення зображення. Він може зробити картинку кращою, проводячи аналіз та вносячи зміни до налаштувань. Все це робиться "на ходу" непомітно для глядача, що стало можливим завдяки впровадженню елементів штучного інтелекту. Також ШІ здійснює регулювання звуку, щоб ви могли максимально поринути в атмосферу фільму або гри.

Таким чином, LG OLED48C2RLA – один із найкращих варіантів, якщо ви хочете купити OLED-телевізор до 50 000 гривень. Він видає висококласну картинку, оснащений потужною начинкою та має низку інших цікавих фішок. При цьому у девайса відсутні якісь значні недоліки.

 

Плюси

Мінуси

OLED-матриця

 

Smart TV

 

елементи ШІ

 

потужна начинка

 

пульт Magic Remote

 

 


Телевізори з діагоналлю понад 50"

FullHD на телевізорах з діагоналлю 50+ дюймів виглядає не найкращим чином, тому для топу ми вибирали моделі з роздільною здатністю 4К. Також до рейтингу потрапив один 8К-телевізор, але варто розуміти, що контенту в такій якості небагато. Тобто розкрити свій потенціал на повну він зможе не завжди.

При підборі ми віддавали перевагу моделям із матрицями OLED та QLED. Але оскільки в поєднанні з діагоналлю 50+ дані технології роблять телевізори дорогими, в рейтингу є кілька девайсів з матрицями LCD.

Також ми звертали увагу на наявність просунутого функціоналу, зокрема технологій на базі штучного інтелекту.


 

Philips 58PUS8507/12

Philips 58PUS8507/12

Philips 58PUS8507/12 – LCD-телевізор з діагоналлю 58 дюймів та роздільною здатністю 4К. Відразу привертає увагу дизайн: сріблястий корпус та декоративне підсвічування Ambilight. Останнє має багато режимів роботи, наприклад музичний, адаптація під колір стіни, зміна підсвічування залежно від зображення на екрані та багато інших фішок.

Втім, перейдемо до основного – зображення. Тут відразу впадає в око заводське калібрування, яке є однією з сильних сторін телевізорів Philips. Воно забезпечує максимально точну передачу кольору, на яку здатна LCD-матриця.

Тішить яскравість в 500 ніт, завдяки якій картинка не страждає від зовнішнього освітлення. Також висока яскравість сприяє реалістичності зображення. Функція Ambient Intelligence автоматично налаштовує яскравість під оточення, а також регулює колірну температуру зображення.

ТБ працює на фірмовій оболонці операційної системи Android TV, а також отримав збільшений до 4 ГБ об'єм ОЗУ, щоб максимально розкрити потенціал процесора P5 Perfect Picture. А потенціал у нього великий. Наприклад, процесор легко покращує ТВ-картинку SD якості до 4К.

Єдине, чого не вистачає цій моделі для отримання близького до ідеалу зображення – високої частоти оновлення. У випадку Philips 58PUS8507/12 вона становить стандартні 60 Гц.

На тлі конкурентів приємно здивували динаміки. Потужність 20 Вт, стереозвук цілком пристойний, але, звичайно, це не топова аудіосистема.

ТБ Philips 58PUS8507/12 орієнтований на користувачів, які шукають баланс між вартістю, якістю картинки і діагоналлю.

 

Плюси

Мінуси

просунуте "залізо"

частота оновлення 60 Гц

Smart TV

 

стильний дизайн

 

хороші вбудовані динаміки

 

інтелектуальні функції

 

 

Sony KD55X85TKR

Sony KD55X85TKR

Sony KD55X85TKR – 4К телевізор з діагоналлю 55". Він оснащується матрицею Triluminos, яка є аналогом вже згаданих QLED і NanoCell. Додайте сюди напівглянсове покриття екрану, і як результат девайс видає яскраві та приємні кольори.

Великим плюсом є частота оновлення 120 Гц. На практиці це призводить до того, що немає навіть найменшого мерехтіння ШІМ, завдяки чому очі менше втомлюються. Яскравість телевізора становить 400-500 ніт (залежить від режиму). Це дозволяє не хвилюватися про те, що на екрані з'являться відблиски, які є частою проблемою для дисплеїв з глянцевим покриттям.

Тішить висока статична контрастність 5400:1. Завдяки їй чорний колір виглядає дуже глибоким, хоч і не таким ідеальним, як у телевізорах із матрицею OLED.

Плюсом є технологія 4K X-Reality PRO, яка «витягує» відео 2К до якості спісмірної з 4К. Звісно, справжнє 4К виглядає краще, але далеко не весь контент є в такій якості.

У Sony KD55X85TKR використовується хороший динамік, який чудово справляється зі звуком фільмів, а також у ньому добре звучить музика.

Sony KD55X85TKR – модель для тих, хто хоче отримати максимально гарну картинку, але при цьому не готовий викласти кругленьку суму за OLED-телевізор.

 

Плюси

Мінуси

матриця Triluminos

 

Smart TV

 

висока частота оновлення екрану, контрастність та яскравість

 

потужний процесор з можливістю покращення якості відео

 

 

LG OLED55C24LA

LG OLED55C24LA

LG OLED55C24LA – OLED-телевізор з діагоналлю 55" та роздільною здатністю 4К. SmartTV реалізовано через операційну систему WebOS, яка за відгуками покупців на порядок зручніша за AdroidTV, що є одним з плюсів телевізора.

Для LG OLED55A26LA актуальні всі плюси, властиві матрицям на органічних світлодіодах:

  • топова передача кольору (ви можете звернути увагу на деталі, які на інших матрицях непомітні);
  • підвищена контрастність;
  • ідеальний чорний колір;
  • відгук 1 мс (чудовий варіант для ігор).

Частота оновлення екрану складає 120 Гц, що приємно позначається на картинці в динаміці, і забезпечує швидкий відгук в іграх. Крім того, підтримуються технології синхронізації NVIDIA G-Sync і AMD FreeSync Premium, що стане додатковим аргументом для геймерів.

З начинки варто відзначити процесор α7 Gen5, в якому реалізовано ряд інструментів ШІ. Зокрема, усунення шумів, що покращує відео.

При покупці варто пам'ятати про те, що OLED-екрани схильні до вигоряння пікселів. Завдяки доопрацюванню та оптимізації матриць з кожним роком проблема стає менш вираженою, але про неї все одно варто пам'ятати, якщо ви купуєте подібний ТВ.

 

ТВ LG OLED55A26LA – є однією з найдоступніших OLED-моделей з діагоналлю більше 50 дюймів.

 

Плюси

Мінуси

глибокий чорний колір

дисплеї OLED схильні до вигоряння

швидкий відгук

 

висока частота оновлення

 

Smart TV

 

підтримуються елементи ШІ

 

 

Samsung QE55S90CAUXUA

Samsung QE55S90CAUXUA

Samsung QE55S90CAUXUA – 4К-телевізор із діагоналлю 55 дюймів. Його особливістю є поєднання технологій OLED та QLED. Матриця на органічних світлодіодах забезпечує надзвичайну глибину чорного та високу контрастність, а кольорофільтр на квантових точках – “живі” кольори та підвищену яскравість.

Приємним бонусом є підтримка Motion Xcelerator Turbo Pro. Дана технологія дозволяє досягати частоти оновлення 144 Гц, що покращує плавність. Даний факт високо оцінять як геймери, так і любителі спортивних трансляцій або фільмів з великою кількістю спецефектів.

Також для геймерів передбачене меню швидкого доступу, щоб можна було змінити налаштування під час гри. А технологія ALLM дозволяє зменшити час відгуку.

Технологічність телевізора потребує більших обчислювальних потужностей, які забезпечує процесор Neural Quantum Processor 4K. Завдяки йому близько 20 різних нейромереж невпинно працюють над покращенням картинки.

Якщо підсумувати, телевізор Samsung QE55S90CAUXUA призначений для тих, хто готовий пожертвувати діагоналлю (55" – мало для такої вартості) заради того, щоб отримати дивовижну картинку.

 

Плюси

Мінуси

поєднання OLED та QLED

 

Smart TV

 

висока частота оновлення

 

технології для більш комфортного геймінгу

 

потужний процесор

 

 

Philips 65OLED807/12

​

Philips 65OLED807/12 – телевізор преміум-класу з діагоналлю 65", який має новий екран OLED EX від LG.

Головні покращення торкнулися надійності. Матриця отримала додатковий шар для відведення тепла, а також при її виготовленні використовувався дейтерій. Завдяки цьому зведена до мінімуму проблема вигоряння пікселів. Ресурс дисплея OLED EX складає близько 100 000 годин.

Картинка при цьому не постраждала. У телевізорі використовується 10-бітове шифрування, що дозволяє відтворювати 1,07 млрд кольорів, що відповідає стандарту 99% DCI-P3. Зображення дуже реалістичне і завдяки частоті оновлення 120 Гц не страждає в динаміці. Причому ручне калібрування не потрібне: процесор P5 AI Perfect Picture все зробить за вас.

ТБ має рамку і опору з хромованого металу. Опора дозволяє повертати девайс на 30°. Пульт має сріблясту передню панель, а задня зроблена зі шкіри. Кардинально це не впливає на користувацький досвід, але увага до дрібниць тішить.

Останній плюс – вбудована топова аудіосистема. Вона складається з 5 випромінювачів: 2 високочастотних, 2 середньочастотних динаміки, а також сабвуфера. Потужність складає 70 Вт. Звучить чудово, і купувати додаткові колонки не обов'язково.

Якщо підсумувати всі переваги Philips 65OLED807/12, можна сказати, що це один з кращих телевізорів станом на 2023 рік, який зможе задовольнити дуже вимогливого глядача.

 

Плюси

Мінуси

менш виражена проблема вигоряння

висока вартість

відмінний звук

 

Smart TV

 

процесор з елементами ШІ

 

реалістичне зображення

 

 

Samsung QE75QN700BUXUA

Samsung QE75QN700BUXUA

Samsung QE75QN700BUXUA – 8К-телевізор з діагоналлю екрану 75". Його основною фішкою є матриця Neo QLED, в якій використовуються світлодіоди Quantum Mini. Вони мають покращену передачу кольору і контрастність, які легко вловлюються при порівнянні картинки з класичними QLED екранами.

Частота оновлення завдяки використанню технології Motion Xcelerator Turbo складає 120 Гц. Колірне охоплення становить 100% DCI-P3.

Слід зазначити "жваву" операційну систему, яка за відчуттями практично моментально і плавно реагує на управління. Не останню роль у цьому грає начинка. Процесор Neural Quantum Processor 8K має вражаючі обчислювальні здібності, які переважно задіяні в апскейлінгу: 4К поліпшується до 8К. Завдяки цьому телевізор максимально розкриває потенціал навіть з урахуванням дефіциту 8К-контенту.

Сильною стороною є звук. ТБ оснащений 12 динаміками, які в поєднанні з підтримкою Dolby Atmos дозволяють отримати об'ємний звук навіть без використання окремої аудіосистеми.

ТБ Samsung QE75QN700BUXUA – один з кращих варіантів для тих, хто хоче насолоджуватися 8К-картинкою.

 

Плюси

Мінуси

апскейлінг зображення до роздільної здатності 8К

висока вартість

Smart TV

 

матриця Neo QLED

 

чудовий звук

 

 


Підсумки

  • Якщо у вас вдома є медіаплеєр, можна купити телевізор, який не підтримує SmartTV за замовчуванням. Це дозволить заощадити до 1000 гривень.
  • Якщо ви хочете отримати картинку виняткової якості, зверніть увагу на моделі з матрицями OLED та QLED. Вони видають найкраще зображення, але й коштують відповідно (ціни розпочинаються від 25 000 гривень).
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!